Şimdi Ara

Koalisyon hükümeti geliyor (yarın piyasalar ne olur) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: iniyesta

quote:

Orijinalden alıntı: yigit105

quote:

Orijinalden alıntı: iniyesta

quote:

Orijinalden alıntı: yigit105

CUmhurbaşkanının AKP hükümet kuramayınca görevi CHP'ye vereceğini zannetmiyorum. Teamül o yöndedir aslında ama bildiğimiz gibi ortada ne bir teamül, ne bir onur falan yok. Her türlü ayak oyunu denenecektir ve bence seçimin tekrarına gidilecektir.

Ancaak bence eğer görev verilirse bir şekilde bence CHP-MHP-HDP her ne kadar birbirlerine zıt da olsalar 4 yıllık bir koalisyona gitmeliler. Bu koalisyon ülkedeki yozlaşmayı gidermeye yönelişk olmalıdır. İnce elenip sık dokunmalı ve 4 yıl boyunca herkes savaş baltalarını gömüm ülkeyi demokratikleşmeye götürmeye çalışmalıdır. Rüşvet ve görevi kötüye kullanmaların hepsi birer birer tespit edilip gerekenler yapılmalıdır. Kadrolaşmaların beli kırılmalıdır. Bu partiler ülke yararında samimilerse bunu yapmalılar. Ama ben de bunu ütopya olarak görüyorum.

HDP 80 mv ile kayıtsız şartsız chp ye destek verir.chp de 220-240 mv ile mhpnin kapısını çalar

Sırrı Süreyya Önder'in konuşması sonrası bence de öyle olur. "Emanet oyların farkındayız ve bize emanet oy verenlerin içleri ferah olsun bunu hiç unutmayacağız ve gerekeni yapacağız" dedi. Gerekirse MHP'yi bile kabul edecekler gibi ama MHP ne yapar bakalım.

Emanet oyları mhp de görmeli

Millet huzur,barış,refah,iş,aş,özgürlük,demokrasi istiyor

Beylik laflar,boş ideolojiler istemiyor

Bence görevi vermeyecek ama cumhurbaşı. Karışabilir ortalık.

• akpli falan değilim ama iyi şeyler olmayacak gerçek bu beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

Orijinalden alıntı: stefanofavotto

Koalisyon hükümeti için görüşmeler uzun sürecektir, hükümet kurulsa da uzun soluklu olmaz erken seçim olacaktır, onda da bir şey değişmez ve ülke kaosa gider.

Yarın dolar direkt 2,80 filan açılır, bir hafta içinde 3 tl olur.
    Borsa yarını çift tabanla geçirir.
    Bir kaç ay içinde bu rakamların ne olacağını ve faizlerin hangi seviyeye geleceğini izleyip görün.

Belki de ülkemizin bunu yaşaması gerekiyordu ve tek parti istikrarının değerini anlaması için bu gerçekleşmeliydi.

İnşallah dediğin gibi olur dolar 5 tl olsun yetmez ama evet

Sen nasıl bir mahluksun. Siz kazanmadınız diye ülke batsın mı? dolar Tl olursa sanki akp yüzde 70 le kazanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TEKIN corp.

quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

Orijinalden alıntı: stefanofavotto

Koalisyon hükümeti için görüşmeler uzun sürecektir, hükümet kurulsa da uzun soluklu olmaz erken seçim olacaktır, onda da bir şey değişmez ve ülke kaosa gider.

Yarın dolar direkt 2,80 filan açılır, bir hafta içinde 3 tl olur.
    Borsa yarını çift tabanla geçirir.
    Bir kaç ay içinde bu rakamların ne olacağını ve faizlerin hangi seviyeye geleceğini izleyip görün.

Belki de ülkemizin bunu yaşaması gerekiyordu ve tek parti istikrarının değerini anlaması için bu gerçekleşmeliydi.

İnşallah dediğin gibi olur dolar 5 tl olsun yetmez ama evet

Sen nasıl bir mahluksun. Siz kazanmadınız diye ülke batsın mı? dolar Tl olursa sanki akp yüzde 70 le kazanır.

Akp batirmamis ben böyle deyince batirmış oluyorum değilmi sizlere herşey müstehak beter olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: red01

quote:

Orijinalden alıntı: Rookie PG

doların yükselmesini nasıl da hemen seçime bağladılar. Sizden adam olmaz. Tek parti iktidarında gördük ülkenin ne hale geldiğini. Bir de tek parti iktidarının değerini anlayacakmışız, dediklerine sadece gülüyorum bilmem kimin tötünün kılı

Koçum doların yarın itibariyle artmasının tek sebebi seçim sonucları olacaktır

orası öyle de dolar zaten olmuş 2,7 ; 2,8 olunca hemen seçime bağlayacaklar akp döneminde böyle değildi, tek parti iktidarı olsa daha iyiydi demeye başlayacaklar, kastettiğim şey bu . Seçimden önce toz pembe değildi zaten.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: red01

quote:

doların yükselmesini nasıl da hemen seçime bağladılar. Sizden adam olmaz. Tek parti iktidarında gördük ülkenin ne hale geldiğini. Bir de tek parti iktidarının değerini anlayacakmışız, dediklerine sadece gülüyorum bilmem kimin tötünün kılı

Koçum doların yarın itibariyle artmasının tek sebebi seçim sonucları olacaktır

orası öyle de dolar zaten olmuş 2,7 ; 2,8 olunca hemen seçime bağlayacaklar akp döneminde böyle değildi, tek parti iktidarı olsa daha iyiydi demeye başlayacaklar, kastettiğim şey bu . Seçimden önce toz pembe değildi zaten.

Merak etme yarın dolar her zamanki gibi 1 1 artmayacak :)

• ben direk 3.5 diyorum 1 2 ay içinde alacağınız varsa fırsat bu fırsat bu akşam alın
  • 13 yıllık Ak Partiye, oy veriyorum ve oylarımda hep akp olacak, fakat akp son devrede çok büyük yanlışlık yaptı.

- Cumhurbaşkanımız milletin parasıyla cidden gezdi, oraya sağa sola ülkelere gitti.
    - 4 Adet hırsız çıktı içimizde, akp malesef nedense bunları savundu. Bırak cezalarını çekselerdi. (Hatırlayın, dolar olayı.)
    - CHP, oyu garibandan vurdu. Neden ? AKP, gitti zengine zam yaptı, %4 zam nedir asgari ücrete ?
    - AKP için cumhurbaşkanı mitinglere geldi, tarafsızlık var burda, nerde tarafsızlık, daha dün eskişehire geldi, bırak davutoğlu gelsin.
    ,

Bülent Arıç şimdi gitmeseydi, Ak Parti oyu daha fazla olurdu.

Ak Parti bundan oy kaybetti arkadaşlar, %8 ne kadar büyük bir kayıp.

Ellemeyin, bu seçim akpartiye ders oldu. Şu an chp nin verdiği vaatleri, akparti önceden uygulasaydı, şimdi seçimin sonucu direk akparti olacaktı.

Kötünün iyisi, AKP-MHP olursa, en az zararla atlatılır ardından erken seçimde akp yine tek iktidar olur.

AK PARTİYİ Düşüreceğiz diye, hdp yi yanar döner cila ilan ettiler.

KESİNLİKLE CHP-MHP-HDP Olmasın.

DAHADA KÖTÜSÜ "YILAN İÇİMİZE GİRDİ" = HDP

ALLAH SONUMUZU HAYRETSİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunSociety -- 7 Haziran 2015; 23:38:01 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.