Şimdi Ara

Kolay Bi Soru sadece merak dielim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler serverlarin yaninda 3 yesil 3 sari 3 kırmızı cizgi var bunlar bazen azalip cogaliyor ? bunlar neyi anlatiyor insan sayisi oldugunu dusunuyorum ama yesil tek cizgi olunca server down felan gibi seyler duydum kırmızıdan azalmasi tehlikeli server dawn olcak demekmis fln die ? aslinda kirmizi tehlike demek yesil iyi demek die dusunuyorum ama bilen arkadaslardan ogrenmek istiyorum.

• dolu bos oldugunu anlatıyor heralde yani
  • yeşil oldugunda boş olur sarıda normal kırmızıda dolu olur
  • yesil oldugu zaman down olucak felan diye bisey yokmu yani ? gece 3 5 arasi yesil tek cizgi oluyomus down oldugu siralar ?
  • hiç adam olmuyor down olduunda ondan tek çizgi
  • dolu mu boş mu onu gösteriyor
  • kırmızı çok yoğun- sarı dolu - yeşil boş
  • BAZEN SİTESİNDE BOŞ YEŞİL GÖSTERİRKEN

OYUNDA KIRMIZI YANİ DOLU GÖSTERİYOR

TAM TERSİDE OLABİLİYOR
  • bence boşlukla alakası yok çizgiler tamken mesela o3 e tek deneyişe girebiliyorum.
  • bende yesil veya sariyken tek denemede giriyorum , kirmiziyken biraz ugrasiorum hem yesil oldugu zaman serverda cok az kisi oluyor kisi sayisiyla alakali bence
  • serverdaki yoğunluğu gösteriyor ama farkettimde sitede buna fazla önem vermiyorlar çünkü bazenleri server boş olduğu halde sitede kırmızı olarak gösteriyorlar
  • serverda kaç pkcı var onu belirtiyo czdeki adam çoğunluğu fln beramus 2 de 6x magem var bi giriyim dedim cz de takılırım az giye tam 2,5 saat denedim anca girebildim o3 e tek denemede girmen doğal çunuku olympia edana ve xigenon oyunun az rağbet alan serverları gel sen onu beramusta yap
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kogane

serverda kaç pkcı var onu belirtiyo czdeki adam çoğunluğu fln beramus 2 de 6x magem var bi giriyim dedim cz de takılırım az giye tam 2,5 saat denedim anca girebildim o3 e tek denemede girmen doğal çunuku olympia edana ve xigenon oyunun az rağbet alan serverları gel sen onu beramusta yap

haklısın walla yaa:@ beraya giremiorm :'( ama x e cok rahat giriyorum edenaya tekte zaten hangi zaman olursa olsun arkadaşın sorusuda younlukla alakalı yeşil boş sarı normal kırmızı dolu

ama onlara bakma :D her serwer a gece 12 ile sabah 10 a kadar tekte girersin ondan sonra dolmaya başlar ondan sonra ugrasacan en iisi prem al ugraşma

• o çubuklar çalışmıyor arkadaşın dediği gibi bazen kırmızı olsa bile tek tıklatışta girebiyosun ama o çubukların amacını soruyoan server'ın kalabalık olup olmadığını gösteriyor.hee bu arada biri tek olsa bile giremiyorum demiş o sırada serverlara reset atıldığı için giremiyosun serverareset atıldığı içinde kimse yok bomboş
  • hehehe cz ye baglaman braz komık olmuss.o cizgiler sadece server yogunlugunu gsterır.fakat bu pre sahıbı olanlar ıcın herhangı bı onem tasımazz.presız kullanıcıları ılgılendırır.ornegın prezı bır arkadas yogunluk cubugu full dolu bır servera rahat rahat gremez.ama yogunluk cubugu sarı sevıyde olsa tek tıklayısta grebılır.tabı bunun ne kdr dgru ne kdr yanlıs oldugu knusunda %100 luk bır bılgım yok.kndı deneyımlerım ve gozllemler soucu bu sekılde dusunmekteyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.