Şimdi Ara

Konsol ve Oyun Koleksiyonumu Görmek İsteyenler :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
7
Favori
3.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arşiv güzel. Mobilyalar kötü
  • saygı duydum. cocukluguma gitti.. sega yı görünce.. ne heyecanla almıstım :D
  • Harika ötesi:) maşallah, birkaç birşey de bende var unutmazsam eve gidince paylaşırım:)
    Arşivciliğe heves eden arkadaşlara tavsiyem eskiyi unutup, yeni nesil konsollarda bu işi yapmaya başlasınlar:=)
  • Sega Mega Drive toplamda kaç oyun var?

• Güzel arşiv. Ama bir commodore amiga ne bileyim atari bunlar en eskileri. El konsolu olarak eskiye ait bir şey göremedim.
  • Güzel koleksiyon tebrikler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten çok güzek arşiv. Bende özellikle megadrive'ı görünce eskilere uzun bir yolculuk yaptım.

Maşallah diyelim...
  • Adresi versene sen

• quote:

Orijinalden alıntı: NeilArmstrong

İnanılmaz bir emek var ortada ağzım açık kaldı gerçekten tebrik ediyorum.

pp ni çalıyımmı çok hoşuma gitti
  • Harika. Kazasız belasız kullan hepsini
  • zenginlik boyle birsey sanirim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunca yıllık oyuncuyum.Hayatım atarı salonlarında heba oldu genclıgım cocuklugum:) Ben boyle arşiv görmedim.Maşallah:)
  • Tebrik ederim super koleksiyon. Yeni konsola gecince eskileri sutladigim icin kendimi suclu hissettim

• quote:

Orijinalden alıntı: hebennekha

Bunca yıllık oyuncuyum.Hayatım atarı salonlarında heba oldu genclıgım cocuklugum:) Ben boyle arşiv görmedim.Maşallah:)

Teşekkürler. Benim de ömrümün büyük bir kısmı atari salonlarında geçmiştir. Hatta 10 yıl önce atari salonları ile ilgili yazdığım bir dosya konusu vardı. Nostalji için paylaşayım :)

http://www.trgamer.com/YaziDiger/bir-zamanlarin-atari-salonlari-monitor/1/1993.trg

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İnsan gelip canlı görmek istiyor koleksiyonu.Biraz daha bakarsam nazarım değicek.

Bebeğiniz analı babalı büyüsün.Tam yanak sıkılcak zamanları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Güzel koleksiyon ama niye herşeyin aynısından 20 tane var?bunların haricinde Saturn,Mega-CD ve 32x eksik

Önceki mesajlarda da söylemiştim. Koleksiyonda adet sayısına bakmıyorum. Sevdiğim, arşivliki kaliteli konsol veya oyunları birden fazla saklamayı seviyorum.

Arşiv bazı arkadaşların belirttiği gibi en büyük arşiv, en güzel arşiv vs değil. Tükrkiye'de de sayılı da olsa çok iyi arşivciler var. Benimkini orta düzey görüyorum ben. Bir türlü elimin gitmediği konsollar var. En önemlieri;

- Atar 2600 ve oyunları
    - Gameboy ve oyunları
    - Sega Game Gear ve oyunları
    - Sega Satürn ve oyunları

Mega-CD ve 32X de eksiklerimden. Bunlar olmadan tam anlamıyla arşiv denilemez aslında.

Bu arada Xbox One hariç Microsoft konsol ve oyunlarım da mevcut fakat Xbox serisine fazla ısınamadığım için göz önünde tutmuyorum onları.

• Hocam helal olsun harbiden büyük emek var ortada iyi bir konsol odası yapın bunlar için ileride çoluk çoçuk saklar gerçi hayatta ne olacağımız için belli değil
  • Güzel koleksiyon ayıptır sorması ne kadara mal olmuştur hocam sana?
  • Büyük bir tarih yatıyor resimlerde :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.