Şimdi Ara

türkiye'de yükselen incel tehlikesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 01001101 , Maraz Alinin sağ kolu Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
76
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: 1
Giriş
  • devletin bir an önce müdahalede bulunması gereken; tacizi, şiddeti ve cinayetleri öven bu terör örgütünün discord gruplarında forumlarda ve twitter'da örgütlendiği bu platformları aktif kullanan herkesin bildiği bir gerçek

bu saygı duyulabilecek bir fikir ya da ideoloji değil. görüldüğü yerde başının ezilmesi gereken, baştan sona insanları şiddete teşvik eden iğrenç bir oluşum. insanları bilinçlendirmek için konunun hak ettiği ciddiyetle ve titizlikle ele alınması gerek. kamuoyu desteği her işin başıdır, daha fazla kişinin canı yanmasın ve daha fazla genç bu iğrenç örgütün sözde marjinal çukuruna düşmesin.

#incelterörü

• kadına erişemeyen asosyal tipler ne ara terörist oldu. genç erkeklerin çoğu incel sadece incel olduklarını bilmiyorlar.

aksiyona dökmedikten sonra düşünceyle suç olmaz ki bahsedilen tarzda uç düşünceleri paylaşanlar, discordda grup açıp pislik işler yapanlar belki incellerin %1'i bile değildir, bunlarıda bir zahmet emniyet alıversin.

son dönemde bu incel muhabbeti niye dönmeye başladı onuda bilmiyorum, incel olmayan birileri suç işliyor fatura bu garibanlara kesiliyor, sanki feminazilerle meriçler elele vermiş nefretlerini saçmak için bu cinayetleri bahane ediyorlar gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freakk -- 16 Ekim 2024; 1:50:39 >
  • Türkiye'de incel diye bi örgüt yoktur.

Türkiye'de dini örgütler tehdittir. içeri alınan kaçaklar (afganlar gibi) tehdittir zira bunlar ilk yabancı kışkırtması ile örgütleşecekler, emir komuta zinciriyle hareket eden bilinçli bi yapıya dönüşecekler, bize savaş açacaklar.

bütün bunlar olurken siz de burda kendinizi tatmin etmek için varolmayan incel örgütü gibi şeyler uydurup şımarıklık yapıyosunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 16 Ekim 2024; 3:0:35 >
  • bu "incel örgütü" şımarıklığı şurada da oldu bakın:

Tamga Türk diye bi youtube kanalı var, sözde Türkçü olan Bahadır Dinçarslan diye bi eleman yayın yapıyor.

Karabük'te hastalık yayıldığı medyaya düşünce bu eleman hemen bi yayın yaptı. dedi ki: "Karabük'te hastalık falan yoktur, bunlar kadın düşmanı incellerin uydurması"

ulan ne alakası var kadın düşmanlığı ile! ne alakası var incel ile! şımarıklığa bakar mısın. ulan Karabük yerel kanalları feryad ediyo, sözde Türkçü ve ümmetçilik karşıtı olan Bahadır Dinçarslan gelmiş diyo ki:" Karabük'te hiçbir sorun yok, bütün bunlar incel yalanı"

bunlar azmış. söz konusu kadın-erkek meselesi olunca herif bi anda mülteci savunucusuna dönüştü. komedi.

kaldı ki Karabük'teki sorun kadın-erkek meselesi değil. Karabük'lü Türk erkekler de siyahı kızlarla birlikte olmuşlar yani asıl sorun hastalık yayılımı. ama Bahadır Dinçarslan gibi kişiler için bunun bi önemi yok kızlara en ufak bi laf gelirse Türkçü olan Bahadır bey bi anda gerçeklere gözünü kapatıp en büyük liberal mülteci savunucusu rolüne geçiyo. bi de "inceller yalan uydurdu, aslında Karabük'te hastalık yok" diye çifte yalan söylüyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 16 Ekim 2024; 2:45:35 >

• quote:

tacizi, şiddeti ve cinayetleri öven bu terör örgütünün discord gruplarında forumlarda ve twitter'da örgütlendiği bu platformları aktif kullanan herkesin bildiği bir gerçek

hayır öyle bi gerçek yok. sen gerçeklere gözünü kapatmış birisin.

Türkiye gerçeği şu: dini örgütlenmeler bu ülkede her pisliği çeviriyor, yurtlarda çocuklara tecavüz ediliyor, köylerde her pislik dönüyor ama dini aileler dini tarikatler diye dokunulmuyor.

bu dini örgütler emir komuta zinciri ile işleyen, içinde hiyerarşi olan, içinde sistem olan yapılar. yapı içinde herşey kontrollü. bak Narin olayında herkes sustu emir ile.

sen de gelmiş incel örgütü diye birşey uydurup kendini tatmin ediyon. incel örgütü diye bir örgüt yok. incel diye hiyerarşik bi yapı yok. incel diye kontrollü bi topluluk yok. liderleri yok. ama dini yapıların alayı böyle. dini yapılarda üstteki lidere tapılır. üstteki lider bi emir verir, alttaki ler darbe yaparlar.

bak Menzil örgütü var şuanda silahlı örgüt hem de. yarın ne yapacakları belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 16 Ekim 2024; 2:58:31 >

• Türkiye gözünüzün önünde yok ediliyor. yüzüncü yılının ardından tarım alanları bile Türk köylüsünün elinden alınıp kaçaklara verilecek, devlet eliyle, Batı'nın emriyle yapılıyor bunlar.

siz gelmişsiniz, incel örgütü diye varolmayan bi örgüt uydurup kafanızı kuma sokuyorsunuz.

depremden sonra senin ülkende kızlar kaçırıldı, ufacık çocuklar kaçırıldı, üzeri örtüldü, bütün bunlar sistematik emir-komuta zinciriyle hareket eden kişilerce yapıldı. bu kişiler = örgüt. ve sen şımarık birisin ki bu örgütler Türkiye'de at koştururken sen gelmişsin varolmayan incel örgütü diye bi yapılanma uydurup kendini tatmin ediyon.
  • senin ülkene yüzbinlerce Afgan erkeği alındı. hepsi eli silah tutan genç ya da orta yaştaki erkek. aralarında ihtiyar yok. aralarında çocuk yok. aralarında kadın yok kız yok.

bunlar Taleban karşıtı Afgan ordusu. ABD emriyle bize getirildiler. hepsi de emir komuta ile hareket ederler. ABD bi emir versin yeter, bunların lideri emir verildiği an alttaki hepsi silahı alıp seni beni öldürecekler. bi anda olacak herşey, 15 Temmuz gibi.

sen gözünün önündeki tehdit olan bu örgütten bahsedeceğine gelmişsin varolmayan "incel örgütü" diye bi örgüt uydurmuşsun. incel dediğin kişilerin hiçbiri birbirinden emir almaz.
  • Türkiye'de ki olay şuan daha ciddidir. Bunu "incel tehlikesi" diye düşük bir seviyeye indirgemek baştan bir hatadır. Ben 28 yaşında birisiyim. Lise-Üniversite yıllarımda ilişkilerim de oldu. Psikolojik problemler de yaşadım. Karşı cinsin sillesini de yedim. Takıntılarda yaşadım. Fakat gidip bir insanı öldürmek gibi saçma şeylere girişmedim. Bırakın fiziksel girişimi, düşüncesine dahi girmedim. Yaş oldu şimdi 28, uzun süredir ilişkim yok. Kadınlardan nefret etmek için bir sebep mi bu? Fakat şuan ekonomik plana daha önem veren birisiyim. Odağım tamamen bu yönde. Yatırım öğrenen, para işleten ve ticari kafayla hareket eden birisi oldum.

Ortada daha büyük çaplı bir toplumsal sorun var. İnsanlar zombi gibi oldu. İnsanlar hiçbir soruna ses çıkaramaz hale geldi. Herkesin içi dolu. E haliyle geriden gelen gençlere bu ağır geldi. İntihar düşünceleri arttı. Değişik fantezi arayışlarına girdiler. Bu başkalarına zarar vermeye kadar gidiyor. Yaşam amacını bulamayan bir jenerasyon oluştu. Mevcut ebeveynler ise bu gençlerden daha tehlikelidir. Anne ya da babanın çocukla sağlıklı bir iletişimi yok. Bunu bizde gördük. Babam hiçbir zaman oturup benle insanlarla nasıl iletişim kuracağımı, karşı cinsle nasıl konuşacağımı ve onu etkileyeceğimi ya da annemin sevgisini hissetmedim. Ben bunu kaldırabildim. Üstesinden gelebildim. Fakat yine de baştan aşağı travmatik bir kuşağız. Yönetiminden tutun, halkın her bir noktasına kadar zarardayız. Bilinçlenmemiz gerekiyor. Aklımızı başımıza devşirmemiz gerekiyor.

• bu tipi ben seçmedim, tipsizlik suç olmuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.