Şimdi Ara

Konu dışı cezamın tekrar incelenmesini istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok güzel ve hoş bir oyunu, konu dışında paylaştım. Senfoniyi tamamlamaya çalıştığınız bir flash oyundu.

Bununla birlikte konu yanlış yerde diye 15 gün konu dışı cezası almışım. Tahminen başka bölüme açsam da bu cezayı yiyecektim.
    a) Müzik bölümüne açsam, flash oyun paylaştığım için ceza yiyecektim.
    b) Oyun bölümüne açsaydım, müziğe yönelik diye yine ceza yiyecektim.

Bu cezanın kaldırılmasını talep ediyorum. Büyük ihtimalle yoğun bir zamanda verilmiş bir cezaydı. Teşekkür ederim şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akyv

Çok güzel ve hoş bir oyunu, konu dışında paylaştım. Senfoniyi tamamlamaya çalıştığınız bir flash oyundu.
    ...

Söylediğiniz gibi; oyun olması sebebi ile oyun bölümlerinde olması gerekirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

quote:

Orijinalden alıntı: Akyv

Çok güzel ve hoş bir oyunu, konu dışında paylaştım. Senfoniyi tamamlamaya çalıştığınız bir flash oyundu.
    ...

Söylediğiniz gibi; oyun olması sebebi ile oyun bölümlerinde olması gerekirdi.

Müziğe yönelik oyun olduğu için müzik bölümünde olması gerekirdi belki. Konu dışının konu dağarcığını sıfırlamaya çalışıyorsunuz sanırım. Tamam eğitim konusunda yaptınız bunu, eğitim bölümü mantıklı bir şekilde oluşturuldu ama bu kadar kısıtlama garip geliyor bana.
    Ve konu dışındaki konuları dağıtan bir kullanıcıyla tam olarak yeri belli olmayan bir konuyu oraya açan kullanıcı standart 15 gün alıyor. Bence bunun da düzeltilmesi lazım.

Ne banımı ne de cezaları gözden geçireceğinizi sanmıyorum, ama yine de kolay gelsin.

• quote:

## Çok süper bir oyun. MUTLAKA TAVSİYE ## @ 10 Nisan 2012; 23:24:49
    http://alemisanal.com/wp-content/uploads/symphony.swf

Senfoniyi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Şarkılar da oyun da harika.

Bu konunun yeri konu dışı bölümü değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.