Şimdi Ara

KONU KAPANMISTIR. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Ephesus
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 95k np war demişsin ben sadece 8k goruyorum????
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByHufo

95k np war demişsin ben sadece 8k goruyorum????

o ss'ler sadece itemleri göstermek için heralde eskiden çekilmiş ...
  • Beyler artk biz bu charı alıoruz arkadaşla konuştuk anlaştık simdiden hayırlısı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByHufo

95k np war demişsin ben sadece 8k goruyorum????

şuan 100k clana bagıslandı üstünde 5knp si var...
  • Abi snle charı alıcagımız saati ne zmn kararlastırcaz?
  • Arkadaslar bu satıs bitmediyse ve istanbul yada izmit den baglantı varsa lutfen irtibata gecin..
    Kesin alıcıyım tek istedigim charın premiumsuz verilmesi

Cengizhan@inbox.com
  • up
  • GünceL.
  • param olsa 1dk düşünmez hemen lırdım char çok ucuz bence hemde serverına göre itemleride fena değil. çok rahat alınabilir.
  • güncel....
  • up
  • up
  • charın fiyatı 450ytl ye düşürülmüştür.İlgilenen arkadaşlar girakon_ksk@hotmail.com adresinden ulaşabilirler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beymen_ksk -- 18 Ağustos 2008; 2:18:11 >
  • upppppppppppppp
  • +++++++++++++++
  • ++++++++++++up
  • up u tekrar tekrar 50 60 civarında okudum heralde :D O itemlere char fazla we 74 lwl 76 deıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinan-61

up u tekrar tekrar 50 60 civarında okudum heralde :D O itemlere char fazla we 74 lwl 76 deıl

Okumadan yine sallama bir yorum daha üstteki yazıları dogru düzgün okursan carın 74lvl degil 76lvl oldugunu anlaman gerekiyor tabi dogru normal insanların anlıcagı sekilde yazmıstım birde senin anlıcagın dilde anlatayım...

-Bak simdi arkadaşım bir zamanlar bu çar 74lvl di ve ben ozaman "PrintScreen" tusuna basmak koşuluyla SS almıştım,Daha sonra Çar serpildi gelişti ve 76lvl oldu bende yeniden SS alıp uploadlamaya üşendiğim için SADECE itemleri göstermek amacıyla SS leri kaldırmadım ve bunuda üst kısımdaki yorumlarda belirttim!

Tabi senin gibi kapagına bakarak kitap seçen cinsten insanların varlıgını hesaba katmadıgım için kusura bakma umarım açıklamalarım anlaman için yeterli olmuştur..

• hayırlı satışlar char çok güzel fiyat uygun

up
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.