Şimdi Ara

Koss KSC7 / KSC9 Kulaklık (Türkiye)?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • koss ksc7 veya koss ksc9 modellerini Türiye'de bulabileceğim internet mağazası mevcut mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bezgin_Bekir -- 15 Ocak 2006 2:15:24 >

• Mertkan teşekkürler

ayrıca ufaktan up...

ksc9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bezgin_Bekir -- 15 Ocak 2006 3:41:12 >
  • bezgin bekir bende istiyorum koss marka kulaklık

sen nerde buldun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: reomell

bezgin bekir bende istiyorum koss marka kulaklık

sen nerde buldun?

arkadaşta onu soruyo zaten nerden bulurum diye.. yanlış anlamışsın sanırım arkadaş başlık düzeltmesi için teşekkür etmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi öz gür -- 8 Şubat 2006 20:19:25 >
  • O Kulaklıkları Tavsiye etmem, onun yerine KSC35 veya 75 çok daha iyi olur - hem daha da fazla bulunuyo 35/75'ler...
  • SportaPro, I10, HP var. KSC serisi yok sanırım. Ya da ben rastlamadım. Ayrıca KSC75 çok iyimiş. Ben alacaktım bulamadım. Bu kulaklığı yurt dışından getirteceğim fırsat bulur bulmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asprin -- 8 Şubat 2006 20:49:39 >
  • SportaPro nerde var ?
    sportapro varsa portapro da vardır kesin ?
  • http://www.sigmases.com/plist/ratvhph.html
    Burada var. 39$ + kdv. PortaPro yok ama sor istersen.
    quote:

Orjinalden alıntı: Melik

SportaPro nerde var ?
    sportapro varsa portapro da vardır kesin ?
  • quote:

O Kulaklıkları Tavsiye etmem, onun yerine KSC35 veya 75 çok daha iyi olur - hem daha da fazla bulunuyo 35/75'ler...

O kulaklıkların empedansları birhayli yüksek o yüzden mp3 playerdan dinlerken sesin aaldığını biliyorum o yüzden koss ksc9 diyorum, bir haftaya avustralyadan geliyor 1 tane...
  • Evet haklısın. Mp3 player da dinlemek için kulaklıkla birlikte kulaklık amfisi alman gerekiyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: BaMKaN

quote:

O Kulaklıkları Tavsiye etmem, onun yerine KSC35 veya 75 çok daha iyi olur - hem daha da fazla bulunuyo 35/75'ler...

O kulaklıkların empedansları birhayli yüksek o yüzden mp3 playerdan dinlerken sesin aaldığını biliyorum o yüzden koss ksc9 diyorum, bir haftaya avustralyadan geliyor 1 tane...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.