Şimdi Ara

KOXPA HAYIR DİYENLER İÇERİ!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: zirtapoz18

Arkadaşım tamam güzel konu açmışsın da ama nafile. Bende karşıyım kosp a ama nafile. Adamlarda kosp u geçdim bir sürü tbl var... Hangi birine bişeyler yaptılar hiçbirine. Baksana +70 ft sini bile düzeltemediler. Neden? Ben söyleyim. Çünkü bu oyuna para veren adamlar olduğu sürece adamlar kıllarını bile kıpırdatmadan oturacaklar. Neden mi? Çünkü sıcak para sürekli akmaya devam ediyor. Ve edecek de....

Haklısın ama kullanıcı sozlesmesi diye bişey var ;)
  • VAllaha arkadaşlar yapabileceğiniz en iyi çözüm oyunu bırakmak olur.
    Çoğu yabancının oyunu bırakmasının nedi o.
    BUndan 5- 6 sene öncesinden bahsediyorum.
    Adamlar oyun oynamayımı bıraktı ? HAyır.
    Adamların ekonomisi daha iyi olduğundan ve bizdede mantık oyuna para vermem premium olsun olduğundan. halen KO denilen oyunda oynuyorsunuz. Adamlarsa wow olsun diğer oyunlar olsun onları oynuyorlar.
    Ben ko oynamadımmı ? oynadım tabii :D
    Bende üyelik aldım oynadım. Sonra noldu hiç.
    yaş oldu 24 okul uzadı 6.senem :)..
    neyse konu koxp..
    Arz oldukça talep olacaktır. birileri siz istemesenizde o koxpu çıkaracaktır. Bundan çıkarı olsun olmasın. Kendi zevklerini tatmin etsinler diyemi. Annelerini hiçmi sevmiyorlar bilmiyorum ama. olayın çözümü basit..
    - Ya koxp var bile bile oynucaksınız zevk almaksızın
    -sizde koxp kullanacaksınız
    - oyunu bırakacaksınız :D
    ben 3. seçeneği seçtim ve bıraktım. aradan belirli bir süre geçtikten ve büyüdükten sonra hiç umrunuzda olmuyor.
    bilgisayar başında geçireceğiniz vakti hayatınızı yaşamakla geçirebilir yada ders calışabilirsiniz.
    Dersle aram olmaz diyen ailede para yoksa 5 sene sonra kafasını yerden yere vurup ah o zaman keşke ders çalışsaymış diyecekte. Biz Türküz başımıza gelmeden anlamayız (:
    Bizde mantık yok çünkü. Kafası çalışanda zaten hem oyun oynayıp hemde ders çalışabiliyor.
    Belki herkes durumun farkında ama can sıkıntısından yapacak bişey yok ee napalım. oyun oynayalım ee hangi oyun parasiz ve kolay. ilk akla gelen ko tabi tabi bunun içinde oynuyor olabilirsiniz ama piyasada 1 sürü oyunun ücretsizserverları(private serverlardan bahsediyorum :) ) var.
    Umarım şu Amerikalılara daha fazla para kazandırmazsınız :(

• quote:

Orjinalden alıntı: ClassRouGe

hayır

Tabikide hayır^^
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::HeRo SoLdİeR:::

quote:

Orjinalden alıntı: ClassRouGe

hayır

Tabikide hayır^^

OO nerelerdesin agam

Bu arada aslında şuan iyi oluyor koxperlar ardreamda

Adam geliyor 70-70 vuruyor (2li ok atıyor)
    Gidiyorum yanına 1.2k+ Çakıyorum Bazılarında DAmage bile gözükmüyor np kasıyorum
  • PK'da kullanılmadıkça koxp'cuların yanındayım!! Hatta denk gelince üstlerine çekilen trolleri bile kesiyorum :D Gerçi gerek kalmıyo bana genelde
  • Oyunda bikere K2 istediğini yapsın koxp engelleyemez! Çünkü bu koxp k2 nin serverlarındaki database ile alakalı değil yamamen kullanıcı bilgisayarında çalışan basit bir yazılımdır.
    Bu yüzden ...... yırtsada k2 bunun önüne geçemez.Ayrıca 83 gibi bir lvl e ellekasmak her babayiğidin harcı değildir.kassanda harbi ameleliktir.

Oyüzden herzaman KOXP'un arkasındayım iyiki koxp war.

sadece Pk atarken kullanılmasa iyi olur.Onun harici koxp ile lvl kasmak kadar güzel bişi yok.Ne öle amele gibi saatlerce başında bi yaratığa vur öldür bidaha cıksın bidaha öldür ve bida ve bidaha..... Bilgisayar basında k.o ile harcadıgınız zamana yazık.Kurun koxp çıkın dışarı gezin allahtan be.... mı istiyonuz.Gerçek yaşama karışın.Bırakın o kassın evdi.
    Banlandımı char ? Banlanmazsa ..................yım dimi :D bidaha açarsın

I Love You Koxp 7/24
    Pk atarken kullananlara

• EXP İÇİ KOXP BİREBİR AMA PK DA DESTEKLEMEM KOXPU ...YAŞASIN KOXP
  • wow da mimic adlı koxp benzeri bi hile yazılımı var girin ben 5 ay oynadım hiç biyerde goremssiniz ;)
    isterlerse yaparlar k2 büyük bi şirket donanımlı yazılımcılarıda var tabi ;)
  • kosp dısında bence butun tbl lerede cozum bulunsun gold alıp itemlerimi kitlicektim hepsini sattım adam gibi olunca tekrar gelicem ayrıca su kiralık item olyaınada cozum bulsalar guzel olur da bunlar bulana kadar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.