Şimdi Ara

Kulak deldircem ama yardım etmeniz lazım ..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar küpe takacagım kulagımı deldircem. Arkadaşlarım çevremdeki herkez sana küpe yakışıyor diyorlar ( mıknatıslı küpe) bende deldirip gerçegini takmak istiyorum pişman olursun felan demeyin hiçbirşey yok bunda ama babamı ikna etmem lazım sizce nasıl yapabilirim? babam pek geri kafalı değildir ama kızıyor :( yardımlarınızı bekliyorum sagolun

• Benim çocuğum olsan bende kızarım
  • Miknatisli küpe taktiginda tavri ne oluyordu babanin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: girl_6874

Miknatisli küpe taktiginda tavri ne oluyordu babanin ?

Bilmiyorduki hocam :) Sokakta felan takıyordum bide okulda bu arada yaşım 16
  • quote:

Orijinalden alıntı: cineplex34

quote:

Miknatisli küpe taktiginda tavri ne oluyordu babanin ?

Bilmiyorduki hocam :) Sokakta felan takıyordum bide okulda bu arada yaşım 16

O zaman oyle takmaya devam et yapacak birsey yokki.
  • Yumusaklar takar sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @girl_6874 Hocam mıknatıslı olanlarda doğru düzgün durmuyor kulagımda yani çıkıyor sürekli :P onun için birşey varmı .

@YatakGicirtisi Kes sesini veletmisin nesin sen ayıp lan
  • quote:

@girl_6874 Hocam mıknatıslı olanlarda doğru düzgün durmuyor kulagımda yani çıkıyor sürekli :P onun için birşey varmı .

Eger çok istiyorsan kulagini kendinde delebilirsin. Benim iki kulagimdada iki delik var ve ikinci delikleri ben yapmistim. Eve geldiginde küpeyi çikarinca babanin farkedecegini sanmiyorum tabi kulagini gozune sokmadigin surece.

Ha kendim yapamam diyorsan gidip deldir ayni sekilde evde kupeyi cikartirsin..
    Ama ben sahsen, baskalarinin hosuna gidiyor diye babamin istemedigi seyi yapmazdim tabi karar senin.
  • quote:

quote:

@girl_6874 Hocam mıknatıslı olanlarda doğru düzgün durmuyor kulagımda yani çıkıyor sürekli :P onun için birşey varmı .

Eger çok istiyorsan kulagini kendinde delebilirsin. Benim iki kulagimdada iki delik var ve ikinci delikleri ben yapmistim. Eve geldiginde küpeyi çikarinca babanin farkedecegini sanmiyorum tabi kulagini gozune sokmadigin surece.

Ama ben sahsen, baskalarinin hosuna gidiyor diye babamin istemedigi seyi yapmazdim tabi karar senin.

Benimde hoşuma gidiyor çok begneiyorum kendim delemem çok kötü olur :P

Gidip deldircem kendim eczanede ama babam döver diye korkuom

• quote:

quote:

quote:

Benimde hoşuma gidiyor çok begneiyorum kendim delemem çok kötü olur :P

Gidip deldircem kendim eczanede ama babam döver diye korkuom

Dovecekse katlanacaksin o zaman ona gore karar almalisin.

Sahsi fikrimi sorarsan ben yakistiramiyorum erkege kupeyi tabi zevkler tartisilmaz..

• Deldir baban kızarsa 3 hafta 1 ay takma küpeyi zaten kapanır tartışmada biter çok büyütme olayı

Edit:Bu arada solu deldir sağı deldirdiğinde arkadaşlar arasında top muhabbeti geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yastik1 -- 24 Ekim 2013; 18:41:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yastik1

Deldir baban kızarsa 3 hafta 1 ay takma küpeyi zaten kapanır tartışmada biter çok büyütme olayı

Edit:Bu arada solu deldir sağı deldirdiğinde arkadaşlar arasında top muhabbeti geçer

Bu akşam konuyu açıcam yalvarcam bagırcam gerekirse :D oda beni dövsün .D D:

Zaten mıknatıslı kullandıgımdan biliyorum sağ' takılmaz hacı :D ilk taktıgımda yoldan geçen bir büyük abi demişti eşcinseller saga takar diye :D sol'a takmıştım :D
  • Sol kulağımda 3 tane, sağda 1 tane ile eve gittim 1 hafta yüz yaptılar sonra geçti gitti öyle. Alt dudağımın ortasında (labret) 1 tane piercingle gittim gene aynısı oldu unutuldu gitti.
  • hele bir üniversiteye kazan, öyle.
  • Liseliysen ve okulunda takmana izin vermiyorlarsa şu sıralar deldirme.Kulağını deldirdiğin zaman o ilk delmek için takılan küpenin bir müddet çıkmaması gerekiyo.Ben 9da deldirmiştim her gün çıkar tak tekrar tekrar deliyodum.Eziyettti yani.Deldirmek için tatili bekle.
  • Baban geri kapalı tiplerden değilse bişe diyeceğini sanmıyor. Biraz kızsada bişe olmaz artık, o da alışır.

Bende geçen yaz deldirmiştim, bir süre ilk delişte takılan küpenin durması lazım. Küçük kız küpesi gibi birşey.

Daha sonra birazcık acı çekerek dilediğin küpeyi takarsın. Zamanla hissetmez hale geliyorsun zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.