Şimdi Ara

KULAKLIK ALIRKEN NEYE BAKALIM? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: osman_goksel

@soundchaser satış müdürümüz ben ise muhasebedeyim

Komisyonum nerede, o kadar satış yaptık
  • şu anda samsung ypt-6 x ile bandridge hp159 kullanıyorum. sesi ilk baştan beri beni büyüledi, daha önce düzgün kulaklık deneyimim olmadığı icin,

eski kulaklığımda wow efektlerinden trubass'ı sonuna kadar açıp basstan birşey anlamazken, bu kulaklıkta trubassı kapattım :) bu derece yoğun

fiyatı ankarada 22.5 ytl idi, yanında 3 tane kulak uydurgacı geliyor (başlık dimi :):):))) ses yalıtımı konusunda sana mucize vaadetmiyim, ama müziği açtığın zaman dışarıdan birşey duymuyorsun.

$$ olarak rahatsan arkadaşların önerdiği creativein ep modeline bakabilirsin, ama paran fazla yoksa çok memnun olacaksın
  • valla hiç gerek yok öle şatafatlı şeylere 5 ytl ye avec kulaklıklar satıyoruz çok nadir sorun çıkartıyor canavar gibide sesi var daha ne olsun ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: atikanatasoy

şu anda samsung ypt-6 x ile bandridge hp159 kullanıyorum. sesi ilk baştan beri beni büyüledi, daha önce düzgün kulaklık deneyimim olmadığı icin,

eski kulaklığımda wow efektlerinden trubass'ı sonuna kadar açıp basstan birşey anlamazken, bu kulaklıkta trubassı kapattım :) bu derece yoğun

fiyatı ankarada 22.5 ytl idi, yanında 3 tane kulak uydurgacı geliyor (başlık dimi :):):))) ses yalıtımı konusunda sana mucize vaadetmiyim, ama müziği açtığın zaman dışarıdan birşey duymuyorsun.

$$ olarak rahatsan arkadaşların önerdiği creativein ep modeline bakabilirsin, ama paran fazla yoksa çok memnun olacaksın

dostum bugün yazıcıoğludan Bandridge aldım gerçekten çok iyiymiş memnun kaldım

önceden son seste hiçbişey anlamıyodum
    şimdi son seste dinleyemiyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: hdg52

valla hiç gerek yok öle şatafatlı şeylere 5 ytl ye avec kulaklıklar satıyoruz çok nadir sorun çıkartıyor canavar gibide sesi var daha ne olsun ..

Dostum sen Sony'nin yeni mp3 player'ı türden başlıklı bir Topic'e de 30Gb'nın bir mp3 player'a çok fazla olduğunu söylemişsin. Hatta ve hatta 30Gb'lık bir mp3 player'ın 25-30 bin şarkı alacağını idda etmişsin... Hayır, merak ediyorum, neye göre ve nasıl 30Gb'lık bir mp3 çalara 30bin şarkı sığdırabildin anlamadım.. Benim 20 Gb'lık bir mp3 çalarım var ve maksimum (128Kpbs ile ) aldığı şarkı sayısı 4000 - 5000 civarı.. Ben 192Kbps'den aşşağı müzik dinlemeyen bir insanım ve benim Mp3 Çalarıma sığan parça sayısı maksümum 2100 şarkı. Bu durumda 30 Gb'lık bir mp3 çalara 30Bin şarkı nasıl sığdırıyorsun anlatda biz de öğrenelim. Yeni format falan mı geliştirdin merak ediyorum Bir de bu cihaza vidyo attığını düşün o senin çok fazla dediğin 30Gb'lık media oynatıcı bana nasıl yetebilecek acaba.. Sen 1-2 gb'lık mp3 çalarların yeteceğini de yazmışsın.. Şimdi Zen Vision :M başlıklı topice gidip de '' arkadaşlar ben de ipodlar var, kitap film, müzik, radyo, ses kayıt ve daha birçok şeyi tek başına yapabiliyor. 2gb üstelik. Ve sizin buna verdiğiniz fiyatın tam 10/1 i ... Ben şahsen satıyorum, nadiren sorun çıkartıyor üstüne üstlük de canavar gibi ses veriyor '' dersen hiç şaşırmam doğrusu.. Ep-630 ları tavsiye edildiği bir topic de 5 ytL'lik şahsen sattığını söyleyen çok nadir sorun çıkaran çok da iyi ses verdiğini idda ettiğini söyleyen biri daha neler yapmaz acaba

• Geçen gimsa da 1 ytl ambalajlı twin turbo yazan kulaklıkları görünce bir an titredim biz ne yapıyoruz dedim.Ama çabuk geçti.
  • Avec ne ya fransız markası mı yoksa avec plaisir
  • Adı sanı duyulmamış gariban bir firma. Kutularından bile ne kadar kaliteli oldukları anlaşılıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: soundchaser

Adı sanı duyulmamış gariban bir firma. Kutularından bile ne kadar kaliteli oldukları anlaşılıyor

dostum Bandridge aldım bugün harbiden çok iyiymiş çok iyi ses veriyor
  • Ben demiştim seni tatmin eder diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: soundchaser

Adı sanı duyulmamış gariban bir firma. Kutularından bile ne kadar kaliteli oldukları anlaşılıyor

bi ark almıştı geçenlerde(geçenler dediğim en az 5 ay oldu) philips'in çorba gibi sesine birazcık bass ekleyin ve az daha boğun sesi.. işte avec

• Ben o Avec'i Altec diye okudum Altec Lansing diye Bunlar ses sistemleri yapmıyorlar mıydı diye düşündüm bir an, sonra bunların çakma olabileceklerini düşündüm 5 yTL'den

Avec'miş
  • markasındanda belli eder kulaklık

1.philips 2.sony

ama zensheizer en üst sırada gelir
  • Philips' in bazı modelleri hariç genel de başarısız. Keza sony de öyle. Hatta en kötü kulaklıklar bu iki firma da diyebiliriz
  • 2004 kasım falandı sanırım philips HS900 kulaklığımı aldım sesine hayran kaldım sıklıkla kullanıyorum ve çok memnunum sesler bana göre kaliteli ama bugüne dek kaç tane sony kulaklık aldıysam hepsi resmen iğrenç çıktı
  • Diyorum ya belirli modelleri hariç pek başarılı değil diye. Mesela büyük modelleri genel de başarılı. HS900, HP400, HP460, HP800, HP805, HP830, HP890, HP895, en babası olarakta HP1000. Bunlar benim bildiğim çoğunu da dinlediğim başarılı Philips modelleri. Philips' in kulaklık modellerinin boyutu küçüldükçe başarısı düşüyor.

Bir de bir iki tane izolasyonlu modelleri var, onlar da fiyatına göre başarılı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.