Şimdi Ara

Kulaklık tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler DH üyeleri kısa kesicem bu sefer kulaklık arıyorum 400TL'ye kadar bass'ları aşırı seven bi insanım tabiki boğuk sesten nefret ederim gerçekten bass dışında tiz'inde bir vuruş şekli var bu pe farkedilmez arabalarda çok kaliteli sistemlerde fark edebilirsiniz tabi abartıya kaçmadan güzel bi fiyat performans ürünü bekliyorum sizlerden, bunun dışında oyunda oynuyorum tam müzik amaçlı değil ama müzik önplanda olursa iyi olur önerceğiniz üründe birde aşırı yüksek ses isteriyorum

Edit:Aslında bunu kendin araştırdınmı diye düşünenler olabilir piyasada bir çok ürün var vatanbilgisayara girip bakabiliriz lakin bazı pek bilinmedik markalarda var örneğin AKG,Roccat gibi K324P kulaklığım koptuğundan beri kulaklıksız kaldım şimdi EP-630 var onla idare ediyorum yine fakat işte yinede gönlüm sizinde tavsiyelerinizi almak istedi

Aslında şuanda aklımda 2 kulaklık var biri Monster DNA diğeri ise Razer Kraken
    Fakat internette Monster DNA'nın özelliklerini yani "Tech Specs" dediğimiz teknik özelliklerini hiç bir sitede bulamadım hatta falan oldum neden böyle bilgileri verilmemiş anlamadımda onun dışında Razer Kraken'ın verilmiş belki ikisini karşılaştırmam saçma gelebilir ama yardımcı olun lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aimless- -- 27 Kasım 2013; 15:58:30 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.