Şimdi Ara

kullanımınızdaki işlemci? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • amdxp2500+
  • Bir ara mümkün olursa işlemci üretim yeri ve tipini yazan ifadelerin olduğu işlemci çip bilgilerini de verirsen sevinirim. Harika. Kolay gelsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: Platinium

aslında voltaj olarak bios ta 1.7 olarak verdim ama anakartım asus p4p800se olduğu için voltaj dalgalanmaları oluyor yani ordaki görüntünün 1.65v olduğuda oluyor yakaladığın ana bağlı sıcaklık olarak inanılmaz serin bir işlemcim var 3484ghz 1.7v ve 290mhz fsb ye rağmen orjinal soğutucusuyla 45 ten yukarı çıktığı olmadı rolantide ise 33-36 arası gidip geliyor nerdeyse 1.5 aydır bu ayarlarda kullanıyorum daha reset attığını veya mavi ekran verdiyini görmedim iyi bir soğutucu alabilsem biraz daha abanıcam voltaja ama şimdilik bu kadarı yeter

• amd 2500+
  • 1800+dlt3c@2400mhz
    1700+dut3c@2300mhz
  • 2.8 HT
  • 2.4 ht
  • p4 2.6c@3.6 gunluk kullanım 3.2~3.6
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine61

Bir ara mümkün olursa işlemci üretim yeri ve tipini yazan ifadelerin olduğu işlemci çip bilgilerini de verirsen sevinirim. Harika. Kolay gelsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: Platinium

aslında voltaj olarak bios ta 1.7 olarak verdim ama anakartım asus p4p800se olduğu için voltaj dalgalanmaları oluyor yani ordaki görüntünün 1.65v olduğuda oluyor yakaladığın ana bağlı sıcaklık olarak inanılmaz serin bir işlemcim var 3484ghz 1.7v ve 290mhz fsb ye rağmen orjinal soğutucusuyla 45 ten yukarı çıktığı olmadı rolantide ise 33-36 arası gidip geliyor nerdeyse 1.5 aydır bu ayarlarda kullanıyorum daha reset attığını veya mavi ekran verdiyini görmedim iyi bir soğutucu alabilsem biraz daha abanıcam voltaja ama şimdilik bu kadarı yeter

Kodu SL6WF'dir ve FPO#'suda da 7320A234 Filipinler yapımı bu işlemciyi bir arkadaştan almıştı o zaman bu işlemcilerden elinde 5 tane vardı şimdi bilmiyorum heralde hepsini satmıştır baya şanslıymışım sağlam işlemciye rast geldim

• Intel Pentium(Northwood) 4 - 2.4 Ghz
  • P4 2.8HT@3.25ghz
  • 1.3 GHz Intel Core i5 (Hashwell)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tebrikler 2004 konusunu hortlattığınız için...
  • horttt
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.