Şimdi Ara

KYK BURSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yari burslu okuyan birine cikma ihtimali hic yok mudur tam kriter ne (kredi degil burs)

• BANA ÇIKMADI hocam belli olmaz bu arada bence rastgele veriyorlar bursu
  • donaldvladimir kullanıcısına yanıt
    Nerede ne okuyorsunuz hocam? Vallahi cok iyi olur cikarsa masrafim cok olacak
  • lolbaelol L kullanıcısına yanıt
    Burslu okuyorumda, durumu iyi olan arkadaşlarıma çıktı
  • Bence resmiyette üstünüze bir sey olup olmamasiyla, maaşınızın resmiyette kaç gozuktuguyle alakalıdır. Tabi eğer gerçekten kafalarına göre vermiyorlarsa

Durumu iyi de olsa kötü de olsa çevremde burs çıkan doğru düzgün kimse yok. Hatta sadece ablam var galiba :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patheticmuggle -- 29 Ağustos 2021; 0:13:49 >
  • patheticmuggle kullanıcısına yanıt
    O bakima hicbir sey yok zaten, maas dahil. Ama isin bir yerinde binlerce liralik okuldayim, bu ne kadar buyuk dezavantaj onu merak etmistim
  • girecegim okulun (Insallah) sistemine gore ilk birkacinci ogrencinin bursu tamamlaniyor hedef simdilik o. Sehir disina da ciksam baya para harcardim yoldur-yurttur-yemektir, en azindan daha rahat olacagim simdi
  • donaldvladimir kullanıcısına yanıt
    Bordroda gosterme muhabbetinden mi sizce yoksa bolumle mi alakali? Vallahi hic anlamiyorum zenginlerin burs pesinde kosmasini
  • lolbaelol L kullanıcısına yanıt
    Nee bileyim bende şaşırmıştım öğrenince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donaldvladimir -- 29 Ağustos 2021; 0:46:8 >
  • şehit çocuklarına, kimsesizlere, engeli olanlara vs. öncelik veriyorlar hocam.

bu kriterlerde bir sürü insan vardır ülkemizde.

siz yarı burslu okuyorsanız, büyük ihtimalle maddi durumunuz vs. iyidir.

bence çok zor gelmesi.

• Burs çıkma olayı çok değişik. Emin olun maddiyatla alakası pek yok. Babası baş hekim olan arkadaşıma burs çıktı. Burs çıktığında tek dediği şey bir tane hesap açarım. Üniversite bittiğinde toplu param olur diyordu. Yani çocuğun hiçbir ihtiyacı yoktu bursa. Zaten özel yurtta kalıyordu. Bir de adaletten bahsedip dururdu. Kendisine burs çıkınca adaletten bahsetmeyi kesmişti. İhtiyacı olana da çıkıyor. Valla karışık ortaya bir şeyler yani anlayacağınız.
  • Bu burs isini hic anlayabilmis degilim. Ben de dahil olmak uzere cevremdeki tum arkadaslarima kredi cikmisti. Ustelik her gelir grubuna mensup arkadasim var. Kime cikiyor bu burslar cozemedim
  • cidden okula o kadar para verirken veriyorlar, maddi zorluk çekenlere verilmesi gereken kykyı bekliyorlar hatta bazılarına da çıkıyor .d (genel olarak)

• KYK BURSU YILLIK 1K MI EYY FURKANÇK
  • Kardeşim verenin de nasıl verdiğini ne buluşturup hallettiğini bilmiyorsun, uzaktan sallaman çok saçma
  • daha fazlası çıkıyor işte,daha bunu bile anlamadı yazık.

• Çok yazık çok..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.