Şimdi Ara

KYK KREDİSİ ACİL YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu sene üniversiteye kayıtlıyken sınava hazırlandım ve başka bir üniversite kazandım. Şu an için kredi almaya devam ediyorum sıkıntı yok ama kaydımı sildiğim zaman kredim anında kesilecek diye biliyorum. Doğru mu biliyorum öncelikle bunu bir kesinleştirelim. Ardından ben kredi almaya devam etmek istiyorum. Eğer şu zamana kadar aldığım krediyi ödeyince mi yeniden kredi almaya devam ederim yoksa kaldığım yerden devam mı ederim? Lütfen kesin bilgilerle konuşalım biraz araştırdım böyle bir özel durum bulamadım lütfen yardımcı olun. Şimdiden teşekkür ederim.

• Aynı durumdayım. Dilekçe yazılacak diye biliyorum ama tam bilgim yok benim de.
  • +++++ cevap lazım dostlarrrr
  • Aynı durumu yaşadım geçen sene.Krediniz felan kesilmiyor.Yeni Üniversitende de almaya devam ediyorsun. Yapman gereken tek şey eski üniversitenden kayıdını sildirdiğine dair belge (zaten sildirince veriliyor) Yeni üniversitenede kayıt olduğuna dair öğrenci belgesi ve durumunu anlatan bir dilekciyi bir zarf içine koyup kyk nın internet sitesinden belirtilen adrese göndermen.

fakat bu sene kredinizin ilk yılını aldığınız için eğer bu sene tekrar 4 yıllık bi üni ye yerleştiyseniz 3yıl kredi alıyorsunuz yani 4.yıl alamıyorsunuz.Çünkü 4 yıl kredi alma hakkının 1 yılını kullanmışsınız.
  • Obaa öyle mi oluyor :S Ben 3 yıldır alıyordum zaten bu süreyi uzatamaz mıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: candas19

Obaa öyle mi oluyor :S Ben 3 yıldır alıyordum zaten bu süreyi uzatamaz mıyım

mağlesef 1 yıl alma hakkın kalmış kardeş.Kendimden biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hohorau -- 27 Temmuz 2014; 14:24:55 >
  • kredi için başvuru tarihlerini bilen var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.