Şimdi Ara

lagı azaltın ınterneti hızlandırın serverlara girişi kolaylastırın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Knight Online'da Ping'i Düşürün, ve TTNet Tarafından Yasaklanmış Sitelere Girin, İnternet Hızınızı Artırın!

İlk önce işin mantığı: Her internet bağlantısında, bir siteye girerken, internet üzerinden oyun oynarken, kısaca internet aktivitesi yaparken, gönderilen ve alınan veriler bir bilgisayar üzerinden geçerek bize ve/veya hedefe ulaşır. Eğer bizim girmek istediğimiz site mahkeme tarafından yasaklıysa o siteye girişimiz o bilgisayar tarafından engellenir. Bütün bu süreçler, hele ki TTNet'in berbat ötesi DNS'leri ile bu hızınızı çok düşürür, hata 404 hatası gibi sitelere girememe sorunu yaşayabilirsiniz. Birazdan anlatacağım program ile bu DNS sürecini iptal edebilir, böylece zamandan, hızdan ve stabiliteden tasarruf sağlayabilir, artırabilirsiniz!

Programımızın adı "TreeWalk DNS" bu linke tıklayarak indirebilirsiniz:
    http://rapidshare.com/files/24610621/TreeWalk.rar.html

İndirdiğiniz zip uzantılı dosyayı açın, içinden çıkan kurulumu başlatıp normal bir program gibi yükleyin, bilgisayarınız yeniden başlatıldığında internet hızınızın arttığını, giremediğiniz birçok siteye girebildiğinizi, Knight Online ve bunun gibi birçok online oyunda ki pinginizin düştüğünü dolayısıyla lagın nerdeyse kalmadığını göreceksiniz.

(Eğer XTrap gene hata verirse şunu yapın: Başlat>Programlar(Tüm Programlar)>TreeWalk>tools>Flush DNS cache)

NOT: Alıntıdır, her türlü virüs taramasından geçirin, sanal âleme güven olmaz. Ben taradım ve artık kullanıyorum. Lag gerçekten de azaldı ve server'lara girme şansınız %10 oranında artıyor.

Alıntı yaptığım program sahibinden aldığım bilgilere göre direk silmeye çalıştığınızda program silinemiyor. Eğer beğenmez ve silmek isterseniz yapmanız gereken şey aşağıda:

Başlat-Talk..- kısmındaki dosyalar içinde Stop DNS diye birşey var onu yaptıktan sonra deneyin. Yüksek ihtimalle silinecektir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.