Şimdi Ara

LaND_PiRaTeS gUilDiMiZ AçIlMIştıR!!GREECE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• GUİLDİMİZ YENİ AÇILMIŞTIR guildimize girmek isteyen arkadaşlar pm atsın yalnız lvl 28 üstünü alıyoruz ...

NİCK :KiNg_İMotEp
    SERVER:GREECE
    LWL :35
    GUİLD :LaND_PiRaTeS
    str+blade+light+fire

bekliyoruz ...

• keşke para harcamasaydın
    guild işi zor yaw tanıdık arkadaşlar lazım yoksa adam gib yürümü
  • sanırım werebileceğim tek akıl arkadaşlarımın şu LVL sevdasından wazgeçmeleri olur.. kendi GLDimizdeki bi arkadaşımz 2-3hafta bouyunca sp farm yaptı 33k sp briktrdi ve dün baktıımda (GLD den arıldı daha sonra 40.lvl olmuştu) 1haftada.. we 5 GAP ile oynuyor hala... yani lvl değil bilen adamlar almaya çalışın GLD inize gerisi zaten geliyor..
  • zaten var arkadaşlar korkmayın

• guildinizden bir adam trader kıyafeti ile ferry den cıktı bende tam arkasındaydım thief olarak ok u gerdim ve adam aşagıda. sonra bir küfürler etti...aman aman.. şikayet edeyim dedim
  • sende ne kesion adamı a.q işin gücün yokmuda türk kesion

• yaw saf saf yazıları yazıyosunuz suraya düzgün şeyler yazın şikayetini ana oyunda yap nickimi verdim
    ve sen onlara bişi yapmadıktan sonra onlar sana nie küfür etsin a.q. ha

Guilde girecek olanlar bekliyorum lvl 2 ye geçeceği<z

• olm ben bugün char açtım orda 11 level oldum dc oldum :D......28 üstü fazla olm 20 olsun o belki girerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: nikox17

yaw saf saf yazıları yazıyosunuz suraya düzgün şeyler yazın şikayetini ana oyunda yap nickimi verdim
    ve sen onlara bişi yapmadıktan sonra onlar sana nie küfür etsin a.q. ha

Guilde girecek olanlar bekliyorum lvl 2 ye geçeceği<z

lan ben nerden bileyim adamın turk oldugunu ne nikinde trr var ne de guild isminde. olsa nolur yani bu oyunun amacı kapısmak degil mi. yenildigin zaman ana avrat mı gitmek zorundasın. ben gunde 10 kere ölüyorum ama çıtım cıkmıyor. çunku gayet normal. şu oyunu oynucaksanız edebinizle oynayın. aramiz da bayan arkadaslar var bari onlara saygı gösterin...

• Beyler hiç öle demeyin senide öldürseler umarım sende aynı şeyi yaparsın Mutlaka eğer oyundaki ekonomik durumun ya da çok dc olup ölüyosan sen nickini versene dost olalım seninle bende ferry den çıkcam gel

• quote:

Orjinalden alıntı: sathonys

lan ben nerden bileyim adamın turk oldugunu ne nikinde trr var ne de guild isminde. olsa nolur yani bu oyunun amacı kapısmak degil mi. yenildigin zaman ana avrat mı gitmek zorundasın. ben gunde 10 kere ölüyorum ama çıtım cıkmıyor. çunku gayet normal. şu oyunu oynucaksanız edebinizle oynayın. aramiz da bayan arkadaslar var bari onlara saygı gösterin...

+1
    oyunun amacı kapışmak adamın alnında yazmıyor türk olduğu
    kesmemek için bir sebep yok kim görse keserdi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.