Şimdi Ara

Lanet Olası Choas PACTH

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sanırım bu oyun uzatlamarı oynuyor.1 sene reklamını yaptıkları Chaos Pacth ile bu işi ellerine yüzlerine bulaştırdılar.Yılalrdır oynuyorum bi kere bile private serverlarda oynamadım.Madem bu oyunu bırakamıyorum Private serverlarda oynarım en azından bu kadar bunalmam.Nedir bu rezalet arkadaş.Sanki bana Uzay Mekiği Fırlatacaklar.Bu kadarmı zor olur bi online oyunu düzene sokabilmek.Duyuruya bakın Allah aşkına neymiş efendim"gün boyunca inanılmaz ağ sorunları yaşadık en yakın zamanda çözecez" Yok ya! Bravo cidden.Bu o kadar zor bir iş ki; USA başkanı devreye girmiş.Demiş böyle böyle çözün bu Knighttaki AĞ problemlerini.Tööbe Tööbe ben bu oyunun bütün yetkilililerinin gelmişini geçmişini ejdadını sülalesini.....Ha bide her seferinde değerli şövalyeler şu oldu,Değerli şövalyeler bu oldu.
    o değerli şövalyeler s....n sizi Değerli Knight yetkilileri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T@@Zz -- 2 Şubat 2010; 23:20:48 >

• oyunun pıxellerı gorunuyor la
  • varol ağır konuşmuşsun helal
  • Metin2 bile ko nun grafiklerini sollar yakında
  • quote:

Orijinalden alıntı: T@@Zz

Sanırım bu oyun uzatlamarı oynuyor.1 sene reklamını yaptıkları Chaos Pacth ile bu işi ellerine yüzlerine bulaştırdılar.Yılalrdır oynuyorum bi kere bile private serverlarda oynamadım.Madem bu oyunu bırakamıyorum Private serverlarda oynarım en azından bu kadar bunalmam.Nedir bu rezalet arkadaş.Sanki bana Uzay Mekiği Fırlatacaklar.Bu kadarmı zor olur bi online oyunu düzene sokabilmek.Duyuruya bakın Allah aşkına neymiş efendim"gün boyunca inanılmaz ağ sorunları yaşadık en yakın zamanda çözecez" Yok ya! Bravo cidden.Bu o kadar zor bir iş ki; USA başkanı devreye girmiş.Demiş böyle böyle çözün bu Knighttaki AĞ problemlerini.Tööbe Tööbe ben bu oyunun bütün yetkilililerinin gelmişini geçmişini ejdadını sülalesini.....Ha bide her seferinde değerli şövalyeler şu oldu,Değerli şövalyeler bu oldu.
    o değerli şövalyeler s....n sizi Değerli Knight yetkilileri...

gun boyunca inanilmaz ag sorunlari yasamamislar oyle demiyo soyle diyorlar
    ust seviyede ag sorunlari ile mucadele ediyoruz.(nasada mekik firlatacaklar jupitere.ust seviyede teknik sorunlar yasiyor gibi geliyor cumle)
    chaos pacth konusunda dediklerine aynen katiliyorum diline saglik.1756 pacth'e keske geri donsekte bu kanat hikayesinden kurtulsak.ne pazar kaldi ne piyasa...sureklide lagg
    dedigin gibide ikide bir sovalye mubabbeti.biz sovalye degiliz kardesiz.bizde malkocoglu var.fatihin fedaisi karamurat var.batalgazi var.bir sifat kullanacaksa bu sekilde bisey yazsinlar:D

• hakketten ağır konuşmuş arkadaş ama eminim bir çok arkadaş şuanda bunlari aklından geçiriyordur...
    ve eminim bilg. başında bir çok arkadaş bunlari sesli olarak söylüyordur...

Allahtan bugun bir işim çıktı ve evde değildim :)

Geçen sene mayis ayındamı ne aynisi olmştu...oyundan çıkan birdaha giremiordu...
    yattım sabah kalktığımda 1-2 patch atti ve hiç birşey olmamış gibi oyuna devam ettim...

bilg. başnda açılmasını bekleyerek o kıymetli vaktinizi boşa harcamamınızı tavsiye ederim...
    cs 1.6 stres atmakta yardımcı olan bir oyundur..

eğer ps3 kullanıcısı warsa aranizda fifa 2010 psn= sarisopar
    2-3 mac atalim

ben kaçtim iyi geceler
  • Gerçekten çok ağır konuşmuş.

quote:

Orijinalden alıntı: Sencansın

varol ağır konuşmuşsun helal
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.