Şimdi Ara

Laptop la İnternet e girdiğimde modem ışıkları sönüyor ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
3.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • son zamanlarda çıkan modemler hakkında bilgim yok ama zyxel alma da ne alırsan al.
  • Arkadaşım nereden aldıysan oradan yardım iste arkadaşım mesela bnm ttnet !

• linksys al derim süper modemleri v ar
  • linksys iyi bence tavsiyem linksys:)))
  • pikatele de iyi diyorlar
  • Ttnet le yaklaşık 1 saat görüştüm suçu laptop'a attılar dell i bi yarım saat görüştüm suçu modeme attı :D

Pikatel kullanmıştım daha önce pekte memnun kalmadım airties ın yeni çıkanları iş görür mü benm modem rt-206 2008 den beri aralıksız yanıyor ışığı :D
  • tabi modemi kullananlara sormak lazım,

ama zyxel in 3-4 tane modemini kullandım hepside sorunluydu. tavsiye etmiyorum.
  • arkadaşlar modemde şuan hiçbir sıkıntı yokmuş sorun benim bilgisayarda :S wireless ın adı intel(R) Centrino Wireless-N 1030 . YENİ ÇÖZÜM VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM :s driverı dell in sitesinden indirip kurdum acaba bi yanlıslık mı var anlamadım :S
  • arkadaşlar araştırken bi yerde buldum cok enteresan bişey modem şifresini değiştirdim oldu diyordu . yaptım dün akşamdan beri 1 kere gitti geldi net :D sebebi hala anlamış değilim .
  • SeYYaH-1 S kullanıcısına yanıt
    S.A KARDEŞ VE ARKDAŞLAR BENİM MODEMİMDE VEYADA İNTERNETİMDE SORUN VAR PC YE FORMAT ATTIM VE SONRA MODEM KENDİNİ SUREKLİ SIFIRLAMAYA BAŞLADI 2 DKKADA BİR SIFIRLUIYOR VE NETE GİREMİOYDUM Bİ ŞEKİLDE DUZELDİ NASIL OLDUYSA AMA ŞİMDİ TELDENDE GİRİYORUM PC DENDE TELDEN GİRDİM ZAMAN 2 AYGIT OLDU OZAMAN MODEM SIFIRLANIUOR YİNE KAFAYI YİCEM LUTFEN YARDIMCI OLUN MODEMİ VODAFONEDEN ALDIM 2 GUNDUR AYNI SORUNU YAŞIOYM DUZDE VAR NET AMA TELDEN BAĞLANDIM ZAMAN KENDİNNE RESET ATIYOR MODEM MODEMİN İSMİ VODAFONE HUWAİ YARDIMCIU OLRSANIZ TŞKUR EDERİM ....
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.