Şimdi Ara

Laptopum önce açılmadı sonra ise.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptop siemens marka normal çalışıyordu kapattım.Diğersi gün açtığımda açılmadı windows güvenli mod falan geldi windows olağın şekilde başlasın diye. Neyse olağın şekilde başlattım windows dönmesi doldu. Sonra mavi ekran 1 sn gelip çat diye reset tekrar denedim aynı güvenli mod da açmayı denedim gene aynı neyse dedim format atıyım cd taktım cd den okumak için bir tuşa basın bastım doldu doldu enter bastım sonra daha gitmiyor f8 yeri gelmiyor.
    Başlangıç ortamı içeriyor diyor kalıyor öyle. Lütfen Yardım.

• Sorunu cevaplamıcam ama bence sen bu soruyu teknik yardım bölümünde de sor.
  • teknik bölüme bakarsan var;) Da cewap yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: ysfbkrcn

Sorunu cevaplamıcam ama bence sen bu soruyu teknik yardım bölümünde de sor.

neden cevaplamıyosun sorumuki
  • Hocam sanırım deidğin şey şu, ilk kur dosyalarını kopyalıyor ilkbaş. Herşey normal gibi ama kopyalama bittikden sonra aşağıda bekleyin yazıyor ve sonra F8 e basacağımız söleşme ekranı gelmesi gerekirken uzun süre hatta dakikalarca bekleyin kısmında kalıyor demi?

Bu banada oluyordu. Hatta xp çok geç kurulurken, vistayı falan kurmak imkansızdı yarım saat beklediğimi hatırlarım.

Sorunu nasıl çözdüm diye sorarsan. Benim şüphem HDD den di. Büyük ihtimal ile bad sektör vardı, zaten bikere sinirden kasaya vurmuştum fiziksel bir sorun olmuştu hdd de. ORda takılıyordu hdd. Dedim buna Fdisk atıp tekrar biçimlendireyim.

HDD yi kople sildim , sürücüleri yok ettim terkar böldüm ve sorun ortadan kalktı. Xp kurulumm ekranı çat die geldi, sonra bekleyin ayzdı hemen ardından sözleşme bölümü geldi F8 e bastım başladım kuruluma.

Uzun lafın kısası sorun HDD den olabilir

• quote:

Orjinalden alıntı: Serdar Alemdar

quote:

Orjinalden alıntı: ysfbkrcn

Sorunu cevaplamıcam ama bence sen bu soruyu teknik yardım bölümünde de sor.

neden cevaplamıyosun sorumuki

Yanıtını bilseydim cevaplardım.Online arkadaş çok güzel izah etmiş.
  • Gitti hdd yane
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serdar Alemdar

Gitti hdd yane

yok ya ne gitmesi arkadaşın dediği gibi baştan yapılandır beceremezsen de 20ytl ver pc ci ye yapsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.