Şimdi Ara

laptopun pilini çıkarıp sarz da oynama??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başlıktada belirttiğim gibi bu laptop pilinin ömrünün gitmemesi için iyimidir.
    sonucta hep sarz da oyun oynuyorum fazla gitmiyo normal olarak sarz bu sağlıklı bi işlemmidir?

• Aynen devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PostMortem

Aynen devam.

hocam ciddi ciddi bu sağlıklı bi şey mi laptopa zarar verme sansı varmıdır acaba??
  • bende ASUS F3Jc notebook var. 2007 den beri pilini buzdolabında saklıyorum Nadiren dışarıda işim olunca takıyorum. adaptörü iyiyse elektrikten çalıştırmak zarar vermez. bir de sürekli performans modunda çalışacağı için ısınma yapabilir, notebook soğutucu ile kullanmanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DocZ -- 22 Haziran 2013; 15:47:30 >
  • Yap birsey olmaz lityum pili cikar.Direkt alsin elektrigi depolamasin obur turlu pil ayni anda dolup bosaliyor bu da fazla saglikli degil.Seyauat vs. oldugnda pili takarsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5748FE4 -- 22 Haziran 2013; 15:38:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infernall

Tam tersi içerisinde pil varken şarja takıp kullanmak daha zararlı senin yöntem sorun yok

herkese yorumları için tesekkur ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dobblecros3690

quote:

Orijinalden alıntı: PostMortem

Aynen devam.

hocam ciddi ciddi bu sağlıklı bi şey mi laptopa zarar verme sansı varmıdır acaba??

Valla herkes ayrı bir şey diyor. En güzeli kendi kafanıza göre devam etmeniz. Hadi diyelim pil gitti, alınır o. Makineye başka bir zarar verebileceğini düşünmüyorum.
  • Voltaj düşme yükselmelerinde anakarta zarar verebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.