Şimdi Ara

LCD Tavsiyeleriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar, bugün vatan'ı aradıktan hemen sonra teknosa'yı aradım.Vatan'da ki fiyatı söyledim telefon numaramı istediler, 5 dakika sonra aradılar ve bana vatan'la aynı fiyatı verdiler.Önümüzdeki bir kaç gün içinde fırsat olarak yansıtılacak ve 40C650'nin fiyatı vatanla aynı fiyata yani 1.799Tl.ye düşecekmiş.O yüzden teknosa'dan almak isteyen arkadaşlar biraz daha sabretsinler.Bu arada LG'nin 42Le5300/5310 modelini inceleme fırsatı buldum,benim çok hoşuma gitti ayrıca yanımda mkv uzantılı planet earth götürdüm,sorunsuz okudu.Seste veya görüntüde hiçbir sıkıntı yaratmadı.Diğer taraftan en-plus mağazasında sharp'ı inceledim. 2.500 üstü bütçesi olanların birde sharp aquos'un yeni modellerine bakmalarını tavsiye ederim.Tasarım ve görüntü çok güzel,fakat bütçe olarak beni aşıyordu.Yarın da istanbul bilişimi ziyaret edicem,farklı birşeyler bulursam yazarım tekrar..

• Arkadaşlar,bugün istanbul bilişime uğradım ve hiç gündemime almadığım 40C6000 modelini aldım.Aslına bakarsanız 40C750 ile ikisi arasında kaldım ama 3D ne izliycem diye düşünüp bunu seçtim.Fiyat olarak 2.229.55Tl\12 taksit.Tv'yi mağazada denedim,herhangi bir kusur göremedim.Detaylı bilgileri kurulduktan sonra veririm..
  • Hayırlı olsun.. Ben de kısmetse yarın Vatan'dan 32C650 almayı düşünüyorum.. İstanbul Bilişim'de 1 aydır yok bu ürün.. En son geçen hafta aradığımda 2 ile 4 haftalık periyotta stokta görünmüyor dedi yetkili, ne demekse.. 37'si varmış stokta, ama bana 32'si lazım.. Kaldı ki, Vatan'la aralarındaki fiyat farkı çok az.. World'e 6 taksit alacağım yarın.. Hayırlısı..
  • Çok teşekkürler, size de yarın için şimdiden hayırlı olsun.Bunlar da hd ve sd yayın fotoğrafları..
     LCD Tavsiyeleriniz

LCD Tavsiyeleriniz

LCD Tavsiyeleriniz

LCD Tavsiyeleriniz

LCD Tavsiyeleriniz

• hayirli olsun keyvmen
    lakin biraz pahalli geldi bana, 2 bin civarinda olduklarini dusunuyordum bu televizyonlarin bir arkadasim oyle demisti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengo76

hayirli olsun keyvmen
    lakin biraz pahalli geldi bana, 2 bin civarinda olduklarini dusunuyordum bu televizyonlarin bir arkadasim oyle demisti.

Valla en uygun bu fiyata bulabildim ben,artık dönüşü yok maalesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Bilişim

Tam olarak hangi özelliklerde bir tv arıyorsunuz yardımcı olalım veya bu konuda telefon numaranızı özel mesaj ile göndermeniz halinde call center ekibindeki arkadaşlara aratabilirim veya 444 0 912 den siz arayabilirsiniz veya tıkla ara servisi ile ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

LCD Tavsiyeleriniz

Sayın Yetkili;

Evleneli 10 gün oluyor ama hala bir TV alamadım. Aklım Sony de gönlüm ise Samsung da.. Sony nede olsa Sony..
    İhtiyacıma uygun belirlediğim modeller ise Sony de KDL - 40 EX 700 ve KDL- 40 HX 700 - Samsung da sadece 40 C 6000
    ihtiyacınız nedir diye sorarsanız eğer, DreamBox HD ile maç (BEŞİKTAŞ maçları:) ) - harici belleklerden de altyazılı filmler. gerisi boş benim için.

Sizin tavsiyeniz nedir acaba - düşük fiyat ile en iyi performans hangisindedir?
    artık zamanım kalmadı almak zorundayım - hata yapmak istemiyorum..
    saygılarımla, vereceğin tüm bilgiler için şimdiden teşekkürler...

Samed INCEOGLU - 0532 234 48 16

• Samed Bey öncelikle hayırlı olsun.Ben sizin yerinizde olsam bir günümü ayırıp ilgilendiğiniz tv'leri görerek kendi zevkime göre alırdım.Şimdi size herkes şu güzel,bu güzel diye tavsiyede bulunabilir.Ben de ilk başlarda sizin gibi bir an önce bu işi bitirmek istiyordum.Gidip kendi gözünüzle görünce iş çok değişiyor.İşin açıkcası ben en fazla yarım saatte aldım geldim tv'yi.
  • teşekkürler keyvmen
    dediğin doğru bende 3 model belirlediydim sonunda gittim Samsung 46 C 6000 aldım. 102 ekran istiyorduk ama odanın uygunluğu, ünitenin genişliği 117 ekranı almama neden oldu. Bugün gelip kuracaklar, izlenimlerimi paylaşmam biraz zor olur çünkü klasik TV izleyicisiyim. net bağlantısıyla beraber birde DreamBox HD 800 ile TV hakkını uzun yıllar verir diye düşünüyorum. Pek kurcalayıp inciğini boncuğunu çıkarmam:) en iyi görüntü kalitesini yakaladıktan sonra sabitler daha da oynamam :) inşaallah 3.000 Liraya aldığım bu 117 ekran TV sıkıntı yaşatmaz..
    Hayırlısı bakalım. Bu arada Denizli'de yetkili servis garantili sıfır 46C6000 i 2600 Liraya verecek arkadaş var. ben satın aldıktan sonra kendisiyle görüştüm pişman oldum doğrusu 3.000 e aldığıma ama bunda da vardır bir hayır diyerek sineye çektim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: inceoglu

teşekkürler keyvmen
    dediğin doğru bende 3 model belirlediydim sonunda gittim Samsung 46 C 6000 aldım. 102 ekran istiyorduk ama odanın uygunluğu, ünitenin genişliği 117 ekranı almama neden oldu. Bugün gelip kuracaklar, izlenimlerimi paylaşmam biraz zor olur çünkü klasik TV izleyicisiyim. net bağlantısıyla beraber birde DreamBox HD 800 ile TV hakkını uzun yıllar verir diye düşünüyorum. Pek kurcalayıp inciğini boncuğunu çıkarmam:) en iyi görüntü kalitesini yakaladıktan sonra sabitler daha da oynamam :) inşaallah 3.000 Liraya aldığım bu 117 ekran TV sıkıntı yaşatmaz..
    Hayırlısı bakalım. Bu arada Denizli'de yetkili servis garantili sıfır 46C6000 i 2600 Liraya verecek arkadaş var. ben satın aldıktan sonra kendisiyle görüştüm pişman oldum doğrusu 3.000 e aldığıma ama bunda da vardır bir hayır diyerek sineye çektim :(

her işte bir hayır vardır hiç pişman olma, tv çok güzel bakalım bende alacağım yakında

• pişmanlığım 400 lira farka :( üstüne bi 400 daha koyar 800 liraya da mutfağa güzel bir tv alabilirdim:)
    vardır tabi bi hayır - düşünmemem gerek artık. bakalım bi gelsin de tv inşaallah performansıyla unutturur o 400 Lirayı ..
  • Teknosa'daki adamlar tam olarak dürüst konuşmuyor. Bana da c650 c651 c652'den çok farklıymış gibi sundu ürünü (C653'ü) !!!!! Dediğine göre birinde wireless varmış diğerinde ethernet kablosu kullanmak gerekiyormuş ! Teknosa samsung'a bu modeli getirmek için ekstra para ödemiş yok sac kasaymış yok bilmemne antivirüs falan bir şeyler söyledi. (Bana kalırsa dışı LED'lere benziyor o kadar !! Doğruluğundan şüphe edilcek başka bir ton şey de zırvaladı. (32-bit panel ve florasanlar üzerinde LED'lerden olduğundan falan bahsetti.) 1,5 terabayt antivirüs programı var diyince de zaten önceki söyledikleri anlamını yitirdi bende... Yani eğer c65x (x|x!=3) ile c653 arasında bunun dışında bir fark olduğunu düşünüyorsanız bu mesajı cevaplayın biz de öğrenelim!

quote:

Orijinalden alıntı: keyvmen

Sayın yetkili, forumdan okuduğum ve anladığım kadarıyla, bu modelde mkv dosyalar sorunlu ve edge led olduğu için bu modeli eledim.Bana external hard diskimi takıp rahatça filmlerimi izleyebileceğim, beni uğraştırmayacak bir model lazım.Bir tek hafta sonumuz var, onu da dosya şeklini değiştir ya da şöyle böyle yapla geçirmek istemiyorum.Geçen gün teknosa'ya gittiğimde oradaki arkadaş da bana 40C453'ü öve öve bitiremedi.Abartıp bu tv konuşuyor abi diyecekti , maalesef o model de sizde yok sanırım?Anladığım kadarıyla 40C650-52-53-54 modelleri arasında sadece panel şekli farklılığı var başka da bir fark yok?

• Arkadaşlar ben de 40-42 inçlik bir LCD için seçim savaşı veriyorum..
    Genellikle HDMI üzerinden laptopu bağlayıp kullanıcam, öyle çok TV izleyen birisi değilim..
    Yani multimedia özellikleri çok önemli değil çünkü PC yeter diye düşünüyorum..
    Laptop Sony Vaio ve LCD'yi de SONY almayı düşünüyorum, ne dersiniz..
    Şöyle 1500 civarına tavsiye edebileceğiniz LCD'ler hakkında bilgi verebilir misiniz lütfen..
  • Bence en dogrusu gidip televizyonu gorup secmek daha sonra internet uzerinden arastirma yapip karara varmak. Turkiye'de herkes herseyi bilir ve maalesef aslinda hicbirsey bilmez. Satis elemanlarinin da isi onlara soyleneni yapmak cok da kizmamak lazim.1

Sony herzaman pahallidir eger bluray seyretmiyorsaniz tavsiye etmem aradaki farka bence degmez, samsungun renkleri daha parlak (ki bence blurayde iyi sonuc vermemesinin nedeni de bu cunku dogalligi yakalayamiyorsunuz) eger tv kablo boxla seyrediyorsaniz sonyden daha zevkli bir seyir keyfi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengo76 -- 19 Ekim 2010; 17:30:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurkillinc

Teknosa'daki adamlar tam olarak dürüst konuşmuyor. Bana da c650 c651 c652'den çok farklıymış gibi sundu ürünü (C653'ü) !!!!! Dediğine göre birinde wireless varmış diğerinde ethernet kablosu kullanmak gerekiyormuş ! Teknosa samsung'a bu modeli getirmek için ekstra para ödemiş yok sac kasaymış yok bilmemne antivirüs falan bir şeyler söyledi. (Bana kalırsa dışı LED'lere benziyor o kadar !! Doğruluğundan şüphe edilcek başka bir ton şey de zırvaladı. (32-bit panel ve florasanlar üzerinde LED'lerden olduğundan falan bahsetti.) 1,5 terabayt antivirüs programı var diyince de zaten önceki söyledikleri anlamını yitirdi bende... Yani eğer c65x (x|x!=3) ile c653 arasında bunun dışında bir fark olduğunu düşünüyorsanız bu mesajı cevaplayın biz de öğrenelim!

Teknosadaki elemanlarda eğitim sistemi var derler doğrudur ama ürün özellikleri yada aralarındaki farklıları öğrenmeleri için eğitim verilmez elemanlara küçük bir otomasyon eğitimi ardından mağaza bırakılır eleman ne öğrenirse artık nasıl satarsan sat mantığı vardır.. Sonuç ise bu arkadaşı yanlış bilgilendirmişler .. İki gün önce notebooktan tvye ses aktarımı için kablo dedim bilen kimse yok yaa herkes birbirine soruyor elemana kabloyu ben anlatıyorum bir ucu jack diğeri tos şöyle şöyle olacak yeri nerde hangi bilen yok bir tane verdiler rengine dikkat etmedim eve gidince gördüm yanlış vermişler iade etmek istedim tam 50 dk iade etmek için bekledim ... çok ciddi yönetim zaafı var.. ciddi anlamda yeni yapılandırmaya ihtiyacı var.. her mağazında durum öyle değildir ama çok fazla yerde mağazasının olması bu tip sonuçları doğuruyor kalite azalabiliyor .. en az 5 eleman geldi birbirlerine soruyorlar koskoca sabancı yaaa yazıktır ..

Kardeşim bahsetmiş olduğun modellerin arasında tek farklılık var o da çerçevedeki tasarım farkı başka bir şey yok .. Teknosadaki eleman fena sallamış ama :D :D

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.