Şimdi Ara

LCD TV BAĞLANINCA BİLİNMEYEN FORMAT HATASI VERİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SLM ARKADAŞLAR benim monitörü olmayan eski bir bilgisayar vardı, depoda. çocukda illa oyun diye tutturunca, bende dedimki kurayım bu bilgisayarı LCD tv ye bağlar birkaç oyun yükleyip oynatırım diye düşündüm..
    yanlız vga kablosuyla lcd tvye bğlandığımda ilk açılma sırasında ekran geliyor fakat bilgisayar açılmadan bilinmeyen format diye yazı çıkıyor görüntü gidiyor...

acil yardımlarınızı bekliyorum..

tv vestel milennum 26'' 66 ekran

64 MB ekran kartı
    256 MB ram
    daha önceleri fıfa 2005 ve gta oyunlarını rahatlıkla oynatabiliyordu..

• pc başladıktan sonra F8 tuşuna seçenekler gelince sürekli basın seçenek geldiğinde vga çözünürlüğü seçin.
  • bilgisayarın açılmadan ekran gidiyor. bu arada bilgisayarda xp yüklü idi boot ayarlarına girdim ama fazla nalamadığım için vga ile ilgili bişey göremedim... yardım çabalarınızdan dolayı teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakikatt

bilgisayarın açılmadan ekran gidiyor. bu arada bilgisayarda xp yüklü idi boot ayarlarına girdim ama fazla nalamadığım için vga ile ilgili bişey göremedim... yardım çabalarınızdan dolayı teşekkürler.

Arkadaşın bahsettiği boot ekranını gördükten sonra ard arda F8 tuşuna basın. Windows seçenekleri gelecek vga 640x480 gibi bir seçenek var onu seçin. Bilgisayar 640x480 çözünürlükte başlayacak, açıldıktan sonra çözünürlüğü istediğin ayara getirirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

quote:

Orijinalden alıntı: hakikatt

bilgisayarın açılmadan ekran gidiyor. bu arada bilgisayarda xp yüklü idi boot ayarlarına girdim ama fazla nalamadığım için vga ile ilgili bişey göremedim... yardım çabalarınızdan dolayı teşekkürler.

Arkadaşın bahsettiği boot ekranını gördükten sonra ard arda F8 tuşuna basın. Windows seçenekleri gelecek vga 640x480 gibi bir seçenek var onu seçin. Bilgisayar 640x480 çözünürlükte başlayacak, açıldıktan sonra çözünürlüğü istediğin ayara getirirsin.

+1

• arkadaşlar çok teşekkürler oldu...
    açılışta neden bilmiyorum ama 640x480 olarak açılıyor sonra düzeliyor... birde arkadaşlar boot menüsüne geldiğinde F1 veya DEL seçeneklerindenbirini seçmedenn ilerlemiyor F1 dersem açılmaya devam ediyor. del dersekde boot menüsüne gürüyor... bu f1 sorunu eskidende vardı acaba bu sorun nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.