Şimdi Ara

Lego Indiana Jones ÇIKTI(Region Free)... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lego Star Wars 1 süperdi.2 Kişilik oynadığım en zevkli oyunlardan biriydi filmlerini birebir yaşatıyordu.Pc e çıkacaksa pc de denerim bunu xbox ıma bir kaç gömlek ufak gelir....
  • quote:

Orjinalden alıntı: by _GoKhAn

Lego alır oynarım daha iyi ..hiç olmazsa elimle tutuyorum...

Legoyu değil mi?? Bence de..
  • söz indiana jones olunca lego oyunu bile güzel olacak bence

• quote:

Orjinalden alıntı: witchunter

quote:

Orjinalden alıntı: sinan04

quote:

Orjinalden alıntı: witchunter

sende nası xbox olmaz sinan kardeşim, ztn forumdada yok

YoK dediysek ŞİMDİLİK(Mert senmisin?...)

ewt benim mgsyi bitirene kdrda almazsın artık

+ 1905

• süper oyun olmuş çok eğlenceli oyun hakkında ön yargılı arkadaşlara şu trailer ı öneririm bi izlesinler
    http://www.gametrailers.com/player/33894.html?type=flv
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black_Necro

süper oyun olmuş çok eğlenceli oyun hakkında ön yargılı arkadaşlara şu trailer ı öneririm bi izlesinler
    http://www.gametrailers.com/player/33894.html?type=flv

Zaten insan ne kaybederse önyargılarından kaybeder
  • sakın çocuk oyunu sanıp oynamamazlık etmeyin felaket eğlenceli
  • Oyun gerçekten çok güzel.Grafikleri ise harika bu kadar iyi olacağını beklemiyordum.Tek eksisi bazen biraz kırılma oluyor,bunu yakıştıramadım oyuna...
  • sımdı ındırdım takıyorum xbox sa haydı bısmıllah
  • oyunu oynadım ve grafıklerıne hayran kaldım cıdden cok ıyı grafık var oyunda bu kadarını beklemıyodum cokda keyıflı bı oyun arkadaslar oynayın derım ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: Guru_Meditation

Oyun gerçekten çok güzel.Grafikleri ise harika bu kadar iyi olacağını beklemiyordum.Tek eksisi bazen biraz kırılma oluyor,bunu yakıştıramadım oyuna...

oyunda grafikler için crysis motoru kullanılmıs..mutlaka oynayın...
  • Hasar modellemesi var mı oyunda

İşin şakası oyun sitelerinden iyi puanlar alıyor oyun gayet başarılı ama ben oynamam işte orası ayrı konu
  • oyunun belli bir hayran kitlesi var saygı duyuyorum....lego bize ters...
  • Ben oynuyorum valla, çok eğlenceli...
  • sinir oluyorum bu lego oyunlarına.lego yapmak daha kolay geliyo herhalde ondan öyle yapıyorlar
  • yaa arkadaslar lego mego bana keyıf vermesı onemlı oyunun cocuk oyunu belkı ama ne yetıskın oyunları var bı b.ka yaramaz
  • hep aksiyon olacak değil ya arda birde böle stres atmak için oynanabilir, zaten böle oyunlar malesef X360 da pek yok gibi, güzel olur ben izledim tralierini gayet başarılı, eğlenceli vakit geçirilebilir.
  • Video inanılmaz olmuş beyler inanamadım bu kadar kaliteli ve zevkli olacağına.
    Keşke oyunu oynarkende çalsa o "THEME" (müzik)
  • oyunun grafikleri filan deli güzel olmuş ama oynanış en azından ilk orman bölümü baya bi tekrardan oluşuo paso aynı şeyi yapıosun... videoyu izlememiştim az önce izledim ilerleyen yerlerde baya güzel bölümler varmış devam ediim o zaman oynamaya :D

bu arada starwars war indi war bi de batman gelecek değil mi başka lego serisi war mı ?? (bi de yarış wardı sanki)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.