Şimdi Ara

Lenovo Yurtdışı Parça (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
8.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sqook

valla mrstoreyle benimkisi gelmedi onun parçası hdd benim parçam batarya ve adaptör dü ki bunlarda ellerinde olmayan ürünler değildi ama gelmedi dostum işte..

ama onun firması sorun çıkarmadı benım kı tam bır anormal :D adamlara değişim talebi diyorum çok düşük bir ihtimal diyorlar para iadesi diyorlar..

Son durum nedir hocam cihazla ilgili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam beklemedeyim kargo şuan ist da bugün verirler mi vermezler mi bilmiyorum ama firmayla bir kaç kere konuştum ürün yok diyorlar ama biz karar veremiyoruz müdürlerimiz nasıl karar verirse değişim talebiniz onaylanma ihtimalı %25 gibi bakıyor hepsi yani..
    eğer onaylarlarsa tedarik sürecine girer ondan sonra eğer gelmezse para iade yapılır. ama hepsinin büyük ihtimal para iade yapılır diyor..
    ben ilettim mesaj olarakta ama .. bilmiyorum çok sıkıntılı bir konu şuan :d küfür edesim geliyor
  • quote:

hocam beklemedeyim kargo şuan ist da bugün verirler mi vermezler mi bilmiyorum ama firmayla bir kaç kere konuştum ürün yok diyorlar ama biz karar veremiyoruz müdürlerimiz nasıl karar verirse değişim talebiniz onaylanma ihtimalı %25 gibi bakıyor hepsi yani..
    eğer onaylarlarsa tedarik sürecine girer ondan sonra eğer gelmezse para iade yapılır. ama hepsinin büyük ihtimal para iade yapılır diyor..
    ben ilettim mesaj olarakta ama .. bilmiyorum çok sıkıntılı bir konu şuan :d küfür edesim geliyor

Hadi ya kötü olmuş o siz cihazı nerden almıştınız hocam
  • hepsiburada.com stresliyim hocam bir cevap verseler adam gibi ben de paramı alır kurtulurum
  • quote:

hepsiburada.com stresliyim hocam bir cevap verseler adam gibi ben de paramı alır kurtulurum

Hocam para iadesi yapıyolarsa iadeyi alıp farklı bi yerden bakın derim
  • bende oyle yapacağım hocam senın fırman neydi
  • Sanalmarketim.com dan almıştım hocam

• teşekkür ler hocam inş değiştirirlerde benide uğraştırmzlar..
  • quote:

teşekkür ler hocam inş değiştirirlerde benide uğraştırmzlar..

İnşallah hocam okadar beklediniz umarım istediğiniz gibi sonuçlanır

• inşallah hocam
  • ellerine ulaştı pazartesi gününü bekliyorum
  • para iade iyi oldu monsterın gtx 860 serisini bekliyorum hıc yokdan adamlar pc üretiyor hem gtx 860 750msli aynı perfrmansı verıyor bırde o.c cekerım skufur edesım geldi
  • para iadesi nasıl oluyor? kredi kartına geri mi yolluyorlar parayı? pcdepodaki adamlar şuan ürünü tedarik edemiyoruz diyorlar ama internet sitelerinde stokta var görünüyor. Resmen dalga geçiyorlar. Perşembeye kadar bekleyeceğim olmadı para iadesi alacağım. bidaha da pcdepodan bişey alırsam ...
  • dostum bunlar senın yerine kredi kartını ödüyor senın ödediğinide kredi kartının artık hangisiyse onlar tekrardan sana geri ödüyorlar.. ödediğin kadarını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhaterg

para iadesi nasıl oluyor? kredi kartına geri mi yolluyorlar parayı? pcdepodaki adamlar şuan ürünü tedarik edemiyoruz diyorlar ama internet sitelerinde stokta var görünüyor. Resmen dalga geçiyorlar. Perşembeye kadar bekleyeceğim olmadı para iadesi alacağım. bidaha da pcdepodan bişey alırsam ...

Nasıl ödediysen öyle geri verirler eğer bankaya taksıtın bıttıyse bankadan bunu tek kalemde isteyebilirsin
  • Düştüğüm duruma bakar mısın bugün 27. işgünü aradım vatani iadem hakkında bilgi istedim daha dönmediler dedi lenovoyu aradım sonra onlarda bu makina hakkında iade talebinde bulunulmadığını söylüyor ve ürün tamir edildi kargoya verildi diyor te Allahım ya, nasıl bi iştir bu böyle yahu niğdede vermiştim vatana adanaya gelmiştim bugün gittim vatana direk müdürle görüştüm böyle ihmalsizliği yapmamaları lazım dedi uğraştı orayı aradı burayı aradı en geç 3 gün sonra size iadenizi ben vericem dedi şimdide giriyorum bakıyorum vatanda servıs numarasıyla felan ürünü bulamıyorum bakalım inşallah para iademi alacam ...

• iade almaları daha iyi oldu çünkü lenovo nun bataryaları çok dandik ben bir kaç arkadaşım kine daha baktım bataryalar hep ölüyor zamanla

sli lı modelde zaten o batarya max 6 ay gider sana..

monster lara bakıyorum şimdilik alabilirsem pederi ikna edip 400tl fark var gtx 860m serilerinde ama değer.. alacağım...
    para bizden çıkıyor ama adamın kredi kartı naaprsın :D
  • quote:

iade almaları daha iyi oldu çünkü lenovo nun bataryaları çok dandik ben bir kaç arkadaşım kine daha baktım bataryalar hep ölüyor zamanla

sli lı modelde zaten o batarya max 6 ay gider sana..

monster lara bakıyorum şimdilik alabilirsem pederi ikna edip 400tl fark var gtx 860m serilerinde ama değer.. alacağım...
    para bizden çıkıyor ama adamın kredi kartı naaprsın :D

Makineyi 1 yıldır kullanıyordum ve bataryasın ilk günkü zamanki gibi gidiyordu kullanıma bağlı bana kalırsa o batarya kullanıma göre değişiyor

• dostum doğrudur ama sen sadece gözle gördüğün kısma değil bir de yazılımlarla kontrol etmeni tercih ederim.. ayrıyeten windosws da zaten %50 densonra ki ölülerde uyarı yapmaya başlıyor
    yoksa başlangıçda ölü sorunu çıkarmıyor ayrıyeten ben de de 3 yıllık dell n5110 var bataryada kayıp %19
    ben 4 tane y510p e baktım hepsinde de kayıp vardı bunlar daha 2,3 aylık bilgisayarlar ki çok yazık bence..

şunu demek istiyorum beni de yanlış anlama tabi ki kullanımdan kullanıma değişir ama bazı bilgisayarın ki dandik olarak bazısının ki olmaz bence bataryası yetersiz
    onu belirtmek istedim almadan önce de şüphem vardı zaten ben batarya diye gönderdim adamlara adamlar adaptör de çıkardılar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SqooK -- 14 Nisan 2014; 20:17:48 >
  • quote:

dostum doğrudur ama sen sadece gözle gördüğün kısma değil bir de yazılımlarla kontrol etmeni tercih ederim.. ayrıyeten windosws da zaten %50 densonra ki ölülerde uyarı yapmaya başlıyor
    yoksa başlangıçda ölü sorunu çıkarmıyor ayrıyeten ben de de 3 yıllık dell n5110 var bataryada kayıp %19
    ben 4 tane y510p e baktım hepsinde de kayıp vardı bunlar daha 2,3 aylık bilgisayarlar ki çok yazık bence..

şunu demek istiyorum beni de yanlış anlama tabi ki kullanımdan kullanıma değişir ama bazı bilgisayarın ki dandik olarak bazısının ki olmaz bence bataryası yetersiz
    onu belirtmek istedim almadan önce de şüphem vardı zaten ben batarya diye gönderdim adamlara adamlar adaptör de çıkardılar :)

haha işlemci ve ekran kartıda etkiler diye düşünüyorum sonuçta i7 ve üst sınıf bı ekran kartı var ki bunlar yüksek akım isterler onlarında etkisi olduğunu düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.