Şimdi Ara

Lenovo Z500 Soğutucu Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1,5 ay önce Lenovo Z-500 isimli notebook'u aldım herşeyi çok iyi fakat oyun oynarken bilgisayarın sol üst tarafı fena ısınıyor ve ileride sorun olmaması için bir soğutucu almaya karar verdim. Sol üst köşeye iyi hava verip yüksek devirli bir soğutucu önerebilirseniz çok sevinirim. Fiyat Max 75TL şimdiden teşekkürler.

• Öneride bulunabilecek bir üstad yok mu ?
  • Hocam bundan aldım 1 hafta önce inceleyebilirsin, ben memnunum ve bir öğrenci olarak da fiyatı uygun..
  • Aldığın parçanın linkini verirse sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyanimvar

Hocam bundan aldım 1 hafta önce inceleyebilirsin, ben memnunum ve bir öğrenci olarak da fiyatı uygun..

ne aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

quote:

Orijinalden alıntı: isyanimvar

Hocam bundan aldım 1 hafta önce inceleyebilirsin, ben memnunum ve bir öğrenci olarak da fiyatı uygun..

ne aldın?

link gelmemiş dur 1sn yolluyorum hemen

• Bana elden alabileceğim bir siteden gösterebilirmisiniz vatan teknosa bimeks gibi sitelerden çünkü internetten hiç alışveriş yapmadım açıkçası yapmakta istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paul008

Bana elden alabileceğim bir siteden gösterebilirmisiniz vatan teknosa bimeks gibi sitelerden çünkü internetten hiç alışveriş yapmadım açıkçası yapmakta istemiyorum.

Hocam linkte belirttğim yerden aldım adamlar evine kadar getiriyor dene ilk olsun güzel oluyor bnce
  • Olabilir aslında fakat benim alacağım soğutucuda fan hız ayarı yapılabilmeli çünkü ben sadece oyun oynuyorum ve çizim yapıyorum sizin önerdiğiniz üründe sanırım öyle bir ayar yok yani ben göremedim
  • Yok mu bir önerisi olan yav para elimde fakat ne alacağımı bilmiyorum lütfen yardımm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.