Şimdi Ara

LENOVO Z560 ALDIM (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
26.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oa454

quote:

Orijinalden alıntı: madozz

quote:

Orijinalden alıntı: oa454

arkadaşlar bende z560 sahibiyim laptopu alalı 1 ay 1 hafta oldu, aklıma takılan bir şey var.
    sadece internette dolaşıyorum sıcaklık değeri 50 derecelerde dolanıyor.
    dün mass effect'i denedim sıcaklık 75 dereceye kadar çıktı.Oyun oynarken sıcaklıktan rahatsız oluyorum.
    laptopu masanın üstünde kullanıyorum.
    bu benim ilk laptopum dolayısıyla tedirginim.
    sizce bu sıcaklık değerleri normal mi ?

Bu sıcaklık değerleri bir hp için normal olabilirdi ama z560 ın bu kadar ısınmaması lazım ben geçen yazdan beri kullanıyorum hiç o kadar yüksek sıcaklıklar görmedim

daha sıfır cihazda bu ne sorundur ya.
    servise mi göndereceğim şimdi.yazık vallahi şans yok şans...
    çok üzüldüm şu an ilk bilgisayar deneyimim böyle olduğu için.

dostum yalnız hangi bilgisayar olursa olsun oyun oynarken ısınması doğaldır bunuda unutma, sonuçta dizüstü bilgisayar bunlar

• merhaba arkadaşlar, yazılanlara şöyle bir göz gezdirdim, bir aydır bu ürünü kullanıyorum ama fan sesi ya da titreme sorunu yaşamadım,
    tek sorunum şu, kulaklığı taktığımda herhangi bir müzik çalmamasına rağmen hafif bir çızırtı sesi geliyor, software ile ilgili olduğunu düşünüyorum, çünkü üzerindeki işletim sistemini silip ultimate yüklemiştim, ses sorununu nasıl çözebilirim? bu konuda bilgisi olan var mı acaba? teşekkürler.
  • arkadaşlar c dizininde yaklaşık 480 gb d ise 20 gb kusurluk bir alan ayırılmış. ben c yi 100 gb d yi 400 gb yapmak istiyorum. bu işlemi nasıl yapabilirim windowsa zarar vermeden?
  • Arkadaslar kardesımın Lenovo z560 ına el koydum ve Koymamla sorunlar yasadım yardımlarınızı bekliyorum

Pcnın uzerınde gelen Win 7 Home premıum vardı ama ben Win 7 Prof. Kurmak ıstedim (nedeni Visual studio , sql , dreamweaver , photoshop vb. gibi programlardan dolayı)

Win 7 prof. kurdum ve performansından hic ama hic memnun değilim

Win 7 Home Premium var iken 20 sn de acılan pc
    Win 7 Prof. var su anda 1 dk 30 sn de acılıo ve takılmalar yasıyorum

Sorunun nedenini bulamadım Bios msconfig regedit gibi vb. yerleri denemedım ama onlardan kaynaklanmadıgını dusunuyorum, acaba bu sorunu yasayan ve bana yardımcı olabilecek arkadas varmı. Cozum uretelim arkadaslar Yardım Lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: akin.nht

Arkadaslar kardesımın Lenovo z560 ına el koydum ve Koymamla sorunlar yasadım yardımlarınızı bekliyorum

Pcnın uzerınde gelen Win 7 Home premıum vardı ama ben Win 7 Prof. Kurmak ıstedim (nedeni Visual studio , sql , dreamweaver , photoshop vb. gibi programlardan dolayı)

Sorunun nedenini bulamadım Bios msconfig regedit gibi vb. yerleri denemedım ama onlardan kaynaklanmadıgını dusunuyorum, acaba bu sorunu yasayan ve bana yardımcı olabilecek arkadas varmı. Cozum uretelim arkadaslar Yardım Lutfen

Doğrudur üstadım, bilgisayar Win 7 Home Premium a göre tuning edilmiş, "Lenovo Enhanced Experience" denilen özellik sayesinde açılış ve kapanış süreleri oldukça kısalmış durumdayken sizin Win 7 Ultimate kurmanız bu özelliğin devre dışı kalmasına sebep olmuştur.

Söylediğiniz programları Win 7 Home Premium lada kullanabilirsiniz, herhangi bir sorun olmaz

• quote:

quote:

Arkadaslar kardesımın Lenovo z560 ına el koydum ve Koymamla sorunlar yasadım yardımlarınızı bekliyorum

Doğrudur üstadım, bilgisayar Win 7 Home Premium a göre tuning edilmiş, "Lenovo Enhanced Experience" denilen özellik sayesinde açılış ve kapanış süreleri oldukça kısalmış durumdayken sizin Win 7 Ultimate kurmanız bu özelliğin devre dışı kalmasına sebep olmuştur.

Söylediğiniz programları Win 7 Home Premium lada kullanabilirsiniz, herhangi bir sorun olmaz

Lenovo Enhanced Experience Win 7 Prof Aktif hale getirmem mümkünmü

• quote:

quote:

Lenovo nun kendi sitesinden driverlardan bir kontrol et eğer Ultimate için varsa Enhanced Experience indirir kurarsın o zaman çözülebilir diye düşünüyorum üstadım

• quote:

quote:

quote:

Lenovo nun kendi sitesinden driverlardan bir kontrol et eğer Ultimate için varsa Enhanced Experience indirir kurarsın o zaman çözülebilir diye düşünüyorum üstadım

Üstad Enhanced Experience araştırdım dediğin %100 doğru . Professional için fazla zorlamadım bende geri recovery yaptım. Sonuc eskisi gibi 20 snde acılıo. Yardımın için Teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

Üstad sımdı sistem recovery yaptım ama halen pc 1dk 30 sn den once acılmıyor acaba bir yerleerde bir hatamı yapıyorum yada biostan bir ayarmı var ben bulamadım tekrardan yardım edersen cok sevinirim

• Valla o kadarını bende bilemiyorum çünkü ben sadece bir kez o kırmızı tuşu kullanıp recovery yaptım onda da ilk günkü gibi olmuştu bilgisayar, belkide bios la alakalı bi sıkıntı olmuştur. Sen istersen lenovo nun genel forumuna ayrı bir başlık olarak yaz durumu, elbet daha iyi anlayan birileri yardımcı olacaktır
  • z560 alan arkd pc ilk geldiğinde size tavsiyem driverları bi cd ye kopyalayın ardından win7 ultimate 64 bit kurun hdd yi de istediğiniz gibi bölün keyfinize bakın ben şahsen bu şekil yaptım okadar ağır programlar yüklememe rağmen pc 30 sn de açılıyor. ve şuana kadarda herhangi bir sorunla karşılaşmadım
  • quote:

Valla o kadarını bende bilemiyorum çünkü ben sadece bir kez o kırmızı tuşu kullanıp recovery yaptım onda da ilk günkü gibi olmuştu bilgisayar, belkide bios la alakalı bi sıkıntı olmuştur. Sen istersen lenovo nun genel forumuna ayrı bir başlık olarak yaz durumu, elbet daha iyi anlayan birileri yardımcı olacaktır

ben notebook'u c 230 d 220 gb olacak şekilde böldüm kırmızı tuşla format atarsam d yeniden 30 gb olup tüm verilerim gider mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f1999 -- 22 Temmuz 2011; 16:25:03 >
  • Sen özellikle D bölümüne format atmak istemedikçe atmaz üstat, zaten tuşa basar basmaz recovery işlemi başlamıyor önce bir menü açılıyor oradan seçimlerini yapabilirsin.
  • quote:

Sen özellikle D bölümüne format atmak istemedikçe atmaz üstat, zaten tuşa basar basmaz recovery işlemi başlamıyor önce bir menü açılıyor oradan seçimlerini yapabilirsin.

saolasın iyi oldu öğrendiğim. zaten gerek kalmadı formata. açılışta yavaşlayan varsa internet temp klasörünü tamamen boşaltsın baya hızlanıyo açılması
  • LENOVO Z560 1 600 verenlere geçmiş olsun 300 400 tl kazık yemişler
  • yaklaşık iki ay önce vatandan bu ürünün i3-370m işlemcili 3 gb ddr3 lü modeli aldım. genel olarak memnunum lakin benim model z560ı göremedim. Hatta satın aldıktan sonra vatandda göremedim. Bu modeli olan arkadaş var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe80

lenovo z560 aldım bin pişmanım. bildiğin çin malı. fan sesi olmasın dedik hp almadık ondan daha fena çıktı. fan kesme tuşuna basıyorsun çokta farketmiyor. mause yeri iyi değil ayarlanmıyor. 6 sene önce dell bile bundan iyi. ayrıca çalışırken titriyor. kesinlikle lenovo almayın ne alırsanız alın uyarmak istedim...ıbm falan alakası yok bildiğin çin işi..

Bense sadece senın kı cın malı ben gayet memnunum :):):)
  • bende z560 4gb lık modelinden aldım. Bilgisayar daha toplamda 10 saat çalışmadan (satın alma tarihim daha eski 3 ay kadar fakat kullanmaya yeni başladım kutusunda duruyordu fiyatı çok uygun diye almıştım)açılmamaya başladı. İyi ihtimalle harddiskinde problem var. kötü ihtimalle anakart arızası ki ben bununda üzerinde duruyorum çünkü eğer bilgisayar harddiski görürse sorunsuz bir şekilde açılıp kullanılıyor eğer görmezse bios ekranında uzun süre bekledikten sonra insert boot disk diyor. görünüş harddisk arızası gibi ama bakalım servis ne diycek. Kullanıcılar servis ile olan maceralarını da okuduktan sonra aldık başımıza belayı diyorum içimden....
  • Kablosuz çalışmıyor arkadaşar FN F5 yapınca tepki vermiyor makine nasıl çalıştırabilirim wifi yi???
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.