Şimdi Ara

LG G FLEX 1500 TL SIFIR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler şuan da Vatan bilgisayar da LG G FLEX 1500 lira. Her yerde 2600 lira iken vatan da neden 1500 arada büyük bi fiyat farkı var ? :D

• Her yer değil hepsiburada daha ucuza veriyor.

En pahalısı vatan bitmek bilmez yalan %30 indirimleri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atakansah kullanıcısına yanıt
    teknosa bimeks gold hepsine baktım 2600 lira. Yanı mağazaları olan şirketlerde 2600 lira . Üstelik vatanda indirim falan da yazmıyor
  • Vatandan ucuz satanlar paralel İthalat da vatanın olayını çözemedim, lg türkiye ile ayrı bir servis anlaşması falan mı yaptı acaba, halihazırda diğer distribütör cihazları 2599 yoksa hala. Biraz karışık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

Vatandan ucuz satanlar paralel İthalat da vatanın olayını çözemedim, lg türkiye ile ayrı bir servis anlaşması falan mı yaptı acaba, halihazırda diğer distribütör cihazları 2599 yoksa hala. Biraz karışık...

bende pek anlamadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umuut32

quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

Vatandan ucuz satanlar paralel İthalat da vatanın olayını çözemedim, lg türkiye ile ayrı bir servis anlaşması falan mı yaptı acaba, halihazırda diğer distribütör cihazları 2599 yoksa hala. Biraz karışık...

bende pek anlamadım :)

g2 mi g flexmi alınır sizce aynı fiyata
  • MrScrewdriver kullanıcısına yanıt
    ben olsam g flex alırdım ki bu fiyatta ise almayı düşünüyorum gerçekten :) kavisli ekran çok hoşuma gidiyor ve ufak tefek çizikleri kendi kendine yok edebiliyor
  • Gerçekten 1500tl ye distribütörse almayı düşünüyorum, bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi???
    Bu arada g flex kullanan var mı? İncelemelerde gayet başarılı görünüyor, 1500 tl ye değer mi?
  • Bana göre değer, ama vatandaki distribütör mü bilmiyorum
  • Paralel İthalat.
  • maalesef o telefon paralel ithalat. ama bu kötü bir şey demek değil telefon normal sadece garanti servisi farklı yani lg bakmayacak ta anlaşmalı garanti servisi bakacak. bu da bir sorun teşkil etmez. ama bence vatan computer dan almayın satış sonra destekleri sıfır. bizdeuygun.com dan alabilirsiniz. İstanbul da iseniz yerleri var elden alabilirsiniz.http://www.bizdeuygun.com/Cep-Telefonu-696 buraya bir göz atın. üst seviye telefonlar çok uygun fiyatta. lg g3, sony xperia z2 vs. g flex 1400 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu100

maalesef o telefon paralel ithalat. ama bu kötü bir şey demek değil telefon normal sadece garanti servisi farklı yani lg bakmayacak ta anlaşmalı garanti servisi bakacak. bu da bir sorun teşkil etmez. ama bence vatan computer dan almayın satış sonra destekleri sıfır. bizdeuygun.com dan alabilirsiniz. İstanbul da iseniz yerleri var elden alabilirsiniz.http://www.bizdeuygun.com/Cep-Telefonu-696 buraya bir göz atın. üst seviye telefonlar çok uygun fiyatta. lg g3, sony xperia z2 vs. g flex 1400 tl.

Ben bilgisayarımı aldım vatan ısparta şubesınden ilk aldığımda zorladım bilgisayarı sonra bi kaç gün normal çalışırken fan çok hızlı çalışıyordu ses gelıyordu. Götürdüm vatana çok ilgilendiler format falan atmışlar yanı burdaki ilgileniyor gibiydi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.