Şimdi Ara

LG KG 200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar dün babam bana bi lg kg200 aldı.Bu telefonla ilgili size bazı sorular sormak istiyorum
    1-Telefonun kutusunun içinden çıkan hafıza kartı lg nin hafıza kartı yuvasına göre değil?
    Ama ikisininde üstünde micro SD yazıyo bunun nedeni?
    2-Bu telefonla bilgisayara usb kablosu aracılıgıyla bağlandım my music diye bil bölüm war oraya
    birkaç mp3 attım .
    Usb yi çıkarttım
    Fakat bu mp3leri telefonun içinde bulamadım?
    SEBEBİ?^
    3- Birde fotaraf çözünürlüğü sitede yayınlananlkardan daha kötü gibi geldi sebeb?
    Cewaplarınız için şimdiden teşekkürler....

• Hafıza kartı adaptör ile birlikte veriliyor. Hafıza kartı adaptörün içinde takılı olabilir. Hafıza kartını adaptörün içinden çıkarttıktan sonra telefona takmak gerekiyor.
     LG KG 200

Telefonun fotoğraf kalitesi pek iyi değil zaten. Aydınlık ortamda dikkatli çekim yapılırsa iyi sonuçlar alınabilir.

Telefonun belleğini ve hafıza kartını biçimlendirdikten sonra dosya yüklemeyi deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay635 -- 17 Nisan 2007; 14:21:35 >
  • çok saol arkadaşım bende o adaptör dedigin şeyi hafıza kartı zannettim
    bu komacam şey buraya nasıl gircek diyordum gerçekten çok saol
  • arkadaşım ben şimdi takmayı denedim oküçük şeyi o giriyo ama kapagı kapatınca tekerar fırlıyo? oturup kalmıyo
  • Kartı yuvaya taktıktan sonra tam oturması için kalem ucu ile yavaşça aşağıya ittir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.