Şimdi Ara

life view tv kardı ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaslar elimde life view tv kardı var fakat ne urunu ne de driverini ben bulmadım yardımcı olursanız

part no: 7831505901
    seri no: 20050023975
    pal-b/g yardımcı olusanız sevinirim

• ürünü bulamadım demekle neyi kastettiğini anlamadım ama lifeview sitesinden modele göre program ve driverları yükleyebilirsin... buyur...
    http://www.lifeview.com.tw/html/downloads/downloads.htm
  • arkadasım urunun uzerindeki numaraları yazdım baska hiçbir sey yok buyur modelı sen bul :))sorunda orada bu ısten anlayan bırı lazım ole sıteye gır model yaz drıver ındır lık bı olay deıl al serı nosu oradaverdin linkte goster bakalım sen olsanm hangısını ındırıp kuracaksın :)) ki ben hepsını ındırrdım kurdum
  • bide böyle tipler vardır... insanlık edip yardım etmeye çalışırsın karşılığında artistlik yaparlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tazmaz00 -- 28 Nisan 2007; 2:42:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: quala

arkadasım urunun uzerindeki numaraları yazdım baska hiçbir sey yok buyur modelı sen bul :))sorunda orada bu ısten anlayan bırı lazım ole sıteye gır model yaz drıver ındır lık bı olay deıl al serı nosu oradaverdin linkte goster bakalım sen olsanm hangısını ındırıp kuracaksın :)) ki ben hepsını ındırrdım kurdum

huyeyt hocam bu ne siddet bu celal ya
  • büyük ihtimal bt 878 conexant chiplidir...

buna uygun bi driver ara...
  • arkadasım hemen yanlıs anlama tazmaz arkadasım fuarımız vardı nete giremedim yardımın ve gayretin icin cok tesekkur ederım ama tutup al iste site bu burada bul dedin icin ben inan bı topık acmadan evvel emın ol baya bır arastırma yaparım ondan sonra tecrubem ve bilgim bu raya kadarmıs dedrım ve konu acarım o sebebten kusura bakma senın ıyı nıyetınden supem yok tekrar saol

( bir insanı silmeden evvel iki kere dusunun ama kazanmak icin hıc dusunmeyın )
  • quote:

Orjinalden alıntı: quala

arkadasım hemen yanlıs anlama tazmaz arkadasım fuarımız vardı nete giremedim yardımın ve gayretin icin cok tesekkur ederım ama tutup al iste site bu burada bul dedin icin ben inan bı topık acmadan evvel emın ol baya bır arastırma yaparım ondan sonra tecrubem ve bilgim bu raya kadarmıs dedrım ve konu acarım o sebebten kusura bakma senın ıyı nıyetınden supem yok tekrar saol

( bir insanı silmeden evvel iki kere dusunun ama kazanmak icin hıc dusunmeyın )

tamam dostum sorun yok.. bu forumlar kapışmak için değil paylaşmak içindir..ama yazı diline bence biraz daha dikkat etmelisin..
    sana yardımcı olmak istedim hatta verdiğin no'ları bile araştırdım ama model hakkında bişey bulamayınca kendi sitesinden deneyerek bulabilirsin diye düşünmüştüm.. yani laf olsun diye oraya bi site yazıp bırakmadım..ok..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.