Şimdi Ara

Lig kadrosu nasıl olmalı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    GG Bruno Egemen HAK
    Topal
    Alper Salih
    Kuyt Emenike Sow

Ersun hocanın birşeyleri değiştirmesi gerek artık, duruma göre Raul,Emre,Webo,Holmen,Baroni,Kadlec değerlendirilir; oynatılır.Ama Ersun hocanın sürekli olarak Alper-Salih ikilisinde ısrar edip bu iki müthiş potansiyeli Fenerbahçe'ye katması lazım...
  • Yedekler; Mert, Bekir, Caner, M.Topuz, Alper, Salih, Webo
     Lig kadrosu nasıl olmalı ?
  • 6+0 kuralını sen çok yanlış anlamışssın.o 6 ortasaha 0 forvet demek değil kardeşimmm
  • VOLKAN

GOKHAN ALVES KADLEC H.ALİ

ALPER TOPAL MEİRELES

EMENİKE WEBO SOW
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamirci Çirağı

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Debdebeli

istersen emenike'yi defansif orta saha yapsaydın kardeş

Seni engelleyen kaç kişi var ? En çok seni merak ediyorum.

http://resim.donanimhaber.com/memstats.asp

Neden merak ediyorsunuz

13 kişi.

Öylesine. Azmış seninki Benim 19

• Hiç zorlanmadan 5 Yabancı Meirelesi al Salihi koy 4 Yabancı

Lig kadrosu nasıl olmalı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hank Rearden

quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

NİYE BU SİSTEMDE ISRAR EDİYORUZ ANLAMIŞ DEĞİLİM ELİMİZDE 4-1-2-1-2'YE UYGUN Bİ TON ADAM VAR
    VOLKAN
    GG ALVES EGEMEN HASAN
    TOPAL
    ALPER EMRE (RAUL)
    SALİH
    SOW EMENİKE
    .

ÇATIR ÇATIR OYNAR BU TAKIM, HASAN GS MAÇINDAKİ GİBİ OYNARSA İKİ KANATTA OTOBAN OLUR YANİ KANAT FORVETİNE İHTİYAÇ DUYMAYIZ VE BU ŞEKİLDE HEM DAHA ETKİLİ HÜCUM HEMDE ETKİLİ BİR TAKIM SAVUNMASI YAPARIZ .

Sow salih alper emre xok yumusak.

Emre bitik. Salih kesinlikle oynasin kaybetsenizde oynatin. O fenerin gelecegi.
    4 1 2 12

Abi ortaya ip gibi dizdin adamlari kanat yok bisi yok. Emre alper zaten kosmaz. Salih etrafi kalabalik olmazsa is yapmaz. Sen bilgisayar mi sandin bu isi.

Gg alves egemen hak
    Topal meireles
    Alper salih caner-SOW
    EMENIKE

Adam gibi bir kadro. Baroniyi satin salihe yer acin. Satabilirseniz para ediyorken meirelesi de satin benxe.

yazdıgın kadro şimdi benim yazdıgım kadrodan dahja mı iyi ? kanat yokmuş dünyadaki yeni kanat sistemi hücumcu beklerden oluşuyor orta sahada oynayan oyuncular göbek , beklerde oynayan adamlarsa hem bek hemde kanat işini görüyor . dünya artık merkezden delmeye çalışıyor rakipleri biz hala kanatta kanat kanatta kanat . artık kanatları bekler kullanıyor uyanın artık şu kanata hızlı adam koyma sevdasından . kanatları kullanan orta saha oyuncusu kanatlşardan hücum etmek için değil oyunun yönünüğ çevirmek için kullanıyor . biraz dünya futboluna bakın .

•  Lig kadrosu nasıl olmalı ?
  • volkan
    gg alves egemen hasanali
    topal
    meireles emre
    kuyt sow
    emenike
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Debdebeli

istersen emenike'yi defansif orta saha yapsaydın kardeş

Seni engelleyen kaç kişi var ? En çok seni merak ediyorum.

http://resim.donanimhaber.com/memstats.asp

Neden merak ediyorsunuz

13 kişi.

Öylesine. Azmış seninki Benim 19

Benim 17 kişi.

• quote:

quote:

quote:

NİYE BU SİSTEMDE ISRAR EDİYORUZ ANLAMIŞ DEĞİLİM ELİMİZDE 4-1-2-1-2'YE UYGUN Bİ TON ADAM VAR
    VOLKAN
    GG ALVES EGEMEN HASAN
    TOPAL
    ALPER EMRE (RAUL)
    SALİH
    SOW EMENİKE
    .

ÇATIR ÇATIR OYNAR BU TAKIM, HASAN GS MAÇINDAKİ GİBİ OYNARSA İKİ KANATTA OTOBAN OLUR YANİ KANAT FORVETİNE İHTİYAÇ DUYMAYIZ VE BU ŞEKİLDE HEM DAHA ETKİLİ HÜCUM HEMDE ETKİLİ BİR TAKIM SAVUNMASI YAPARIZ .

4 1 2 12

Abi ortaya ip gibi dizdin adamlari kanat yok bisi yok. Emre alper zaten kosmaz. Salih etrafi kalabalik olmazsa is yapmaz. Sen bilgisayar mi sandin bu isi.

Gg alves egemen hak
    Topal meireles
    Alper salih caner-SOW
    EMENIKE

Adam gibi bir kadro. Baroniyi satin salihe yer acin. Satabilirseniz para ediyorken meirelesi de satin benxe.

yazdıgın kadro şimdi benim yazdıgım kadrodan dahja mı iyi ? kanat yokmuş dünyadaki yeni kanat sistemi hücumcu beklerden oluşuyor orta sahada oynayan oyuncular göbek , beklerde oynayan adamlarsa hem bek hemde kanat işini görüyor . dünya artık merkezden delmeye çalışıyor rakipleri biz hala kanatta kanat kanatta kanat . artık kanatları bekler kullanıyor uyanın artık şu kanata hızlı adam koyma sevdasından . kanatları kullanan orta saha oyuncusu kanatlşardan hücum etmek için değil oyunun yönünüğ çevirmek için kullanıyor . biraz dünya futboluna bakın .

Dunya furbolu diye virsey yok. Degisen futbol ekolleri var.

Onemli olan kadronla ne yapacagin. Fenere barcelona dortmunt taktigi yazmak kolay. Bu zaten senin pek olayi anlamadifini gosteriyor.

Gobekten delecekmis. On numaran yok hala konusutosun. Gobekten deldin diyelim ucta kim war... webo... hah. Matkapmisin sen .. once anla sonra caka sat. Kadrona bi bak sen kimsin boyun ne anla once

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

VOLKAN
    GG ALVES EGEMEN HASAN
    TOPAL
    ALPER EMRE (RAUL)
    SALİH
    SOW EMENİKE
    .

4 1 2 12

Gg alves egemen hak
    Topal meireles
    Alper salih caner-SOW
    EMENIKE

Dunya furbolu diye virsey yok. Degisen futbol ekolleri var.

Onemli olan kadronla ne yapacagin. Fenere barcelona dortmunt taktigi yazmak kolay. Bu zaten senin pek olayi anlamadifini gosteriyor.

Gobekten delecekmis. On numaran yok hala konusutosun. Gobekten deldin diyelim ucta kim war... webo... hah. Matkapmisin sen .. once anla sonra caka sat. Kadrona bi bak sen kimsin boyun ne anla once

la abim bi koyda git , sen çok biliyorsan bulaşma bana ben bilmiyorum

• Biraz çılgınlık, tam cesaret ve sabırla;
    Volkan(Mert), Hasan(Kadlec), Kadlec(Egemen), Alves(Serdar), Gökhan(?!), Topal(Meireles), Alper(Holmen), Kuyt(Mehmet), Salih(Emre-Recep), Sow-Emenike(Webo-Kuyt).
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.