Şimdi Ara

lig tv seyredeilmem için hangi uydu ve recvr modul?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaslar bende bu konularda yenıyım...bu uydu alıpta nasıl lıg tv ızlıyoruz anlamadım ben...digitürk almaktan daha mı avantajlı boyle yapmak?
  • birde zap olayı var o nasıldır?
  • kardes bana bu cok uyggun geldı yaw..daha cok gorus bıldırse arkadaslar suna..
  • quote:

Orjinalden alıntı: novamax12

http://www.dijitalteknoloji.com/kampanya/index.htm

İşte LİG TV 'Lİ MUCİZE PAKETTE yer alan ürünler:
    •NEXT 8000 CI 2 Slots Digital Uydu Alıcısı
    • 64 cm Ofset ÇANAK ANTEN SETİ
    • LİG TV ve DIGITURK Uyumlu MODÜL
    • 1 Yıllık LİG TV Üyeliği
    •Türkiye’nin 81 ilinde, yerinde kurulum ve montaj hizmeti

55milyonx12 cokmu pahalı arkadaslar.

bunu kastetmıstım
  • Arkadaşlar istediğiniz şekilde seyredebilirsiniz lig tv yi ister yeni bir receiver+çanak alarak veya digitürke üye olarak seçim sizin.Fakat ben eski bir digitürk üyesi olarak yeni bir receiver alarak izlemenizi tavsiye ederim.Nedenine gelince digitürke üye olmak çok kolay fakat üyeliğinizi sonlandırmak o kadar basit değil.Adamlar türlü numaralatr çeviriyorlar üyeliğinizi bitirmemeniz için.Eğer siz ısrarlıysanız şayet,evinize yüklü bir miktarda fatura gelebilir hem de fatura tarihi geçmiş bir şekilde.(ki bu yazdığım benim başıma gelmiştir)Açıklamada ise geri iade edilmemiş receiver ve kumanda yüzünden fatura yazıldığını görürsünüz.
    Bu anlattığım olayların benzerleri çoğu arkadaşın başına gelmiş olup sizin de mağdur olmanızı istemediğim için bunları herkesle paylaşıyorum.
    Normal bi receiver+çanak al,lig tv izlemek istiyorsan da öde modül parası+29,9 ytl izle fazla başın ağrımasın.Digitürke üye olup, üyeliğinin bitiminde elinde sadece 60 cm'lik bir çanak kalıcağını hatırlatmamda fayda vardır sanırım.

• arkadaşlar bu msadi arkadaşın sölediği sistem hakkında detaylı bilgisi olan var mı? bende digiturk ten çıkmak ve uydu sistemine geçmek istiyorum. Hangi receiver ı almak daha mantıklı. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Bencede alacaksanız modüllü Dt üyeliği alın.
    Ama burdada Dt bulmuş yöntemi.
    Elinizde orjinal Cryptoworks veya cryptoworks destekleyen modüller olsa bile zorla aldırıyorlar modülü.
    Başka hiçbir yerde böyle bir uygulama yok.
    Modülü olmayanlara satsınlar ama modülü olanlara zorla satması insanı deli ediyor.
  • arkadaslar ben adamları aradım bu kampanya ıle alakalı.fiyat fazla geldı bana.....su lig tv yi izleyebilmek ve uydu kanallarını da ızlemek ıcın gereken mınımum sıstem ve fıyatı bılenler soylese de bılmeyen arkadaslar sagda solda kazık yemese
  • Ya bu lig tv ne ben de merak sardım
    Bir ara reklam vardı
    Sadece 30 YTL aylık ile çanak, receiver ve kurulum yapılıyor
    Abonelik iptal edince de geri gelip alıyorlardı

Bu kampanya halen var mı?
    Ayrıca goog le dijitürk sitesi aradım çıkmadı
    Ne iştir yaa
  • http://www.digiturk.gen.tr/
    Dijiturk diye aratırsan çıkmaz tabi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.