Şimdi Ara

LİG TV üyeleri mobilde de maçları izleyebilecek (9,99 TL) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
53.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Anlaşılan kiminde TV yayını kapanıyor. Kimisinde kapanmıyor.
  • Sistem güzel lakin mantığı saçma. Madem ki 1 yayın hakkım var o zaman neden mobilden izlemek istediğim zaman bunun için ekstra ücret ödüyorum ? Mobile geçince uydu yayınının kesilmesi tamam ama ayrıca ücret istemesi çok saçma..
  • Pc üzerinde böyle bir olay var mı kaç para
  • Hortlatma için üzgünüm; Hali hazırda Digiturk abonesiyim. Süper Lig Paketine üyelik düşünüyorum. Bu servis sezon sonuna kadar hediye imiş. 77, 377.kanallar şifreye girmeseydi güzeldi işte. 3Mbps ile pc'den donmadan izleniyor beIN SPORTS. Ben izliyorum yani 1200 (720p) gibi bir şeydi. Açabiliyor 3Mbps
  • Şampiyonlar paketi abonesiyim. şimdi satın alsam derbi sonrası iptal etsem ne kadar ücretlendirme yapılır acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SvlyMmt S kullanıcısına yanıt
    ayın kalan ücretini yansıtırlar o da 4 lira falan olur diye tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SvlyMmt

Şampiyonlar paketi abonesiyim. şimdi satın alsam derbi sonrası iptal etsem ne kadar ücretlendirme yapılır acaba

DIGITURK'te bir paket alırsan bir fatura dönemi geçmek zorunda (9.99TL) fatura tutarına eklenecektir; Öde/İzle şeklinde kaleme alınıp alınmadığını bilmiyorum bu paketin. Ben ücretsiz sahibim zaten.https://chat.digiturk.com.tr/onlineiq/chat/default.aspx?chat=yes Adresinden MH'ye yazabilirsiniz (08:00-23:59)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.