Şimdi Ara

lig tvyi şuan netten nasıl izleriz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • burak ve selçuk 8de ligtvde.link olan varmı nasıl izliyebilriiz?

• Pm attım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende alabılırmıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinalyus

Pm attım.

pm lütfen
  • Lig Radyo da yayınlayacaktı. Yasal linkinden dinleyebilir isteyenler. :)

• quote:

Pm attım.

pm
  • pm
  • quote:

Pm attım.

p.m atarmısın hocam
  • Kaçak yayına karşıyım.Radyoyu açın dinleyin.PM diyenler bile forumdan uzaklaştırılmalıdır.
    Biz boşuna mı para ödüyoruz.
  • 1TL'ye kıyın digitürkplayden giriş paketi alın. Maçlar hariç LigTV'yide izleyebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluENight

bende alabılırmıyım

kusura bakmayın mobildeydim, yayını izliyordum göremedim. herkese geçiyorum şimdi. 7/24 izleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kal Chi

Kaçak yayına karşıyım.Radyoyu açın dinleyin.PM diyenler bile forumdan uzaklaştırılmalıdır.

Ulan paran olmasa sende pm dicektin şimdi kaçak yayına karşıyım diye hava atıyor adam ya

Türkiye ligini baltalayan bir yayın kuruluşuna hiç acımam defolsunlar batsınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Saucerful

quote:

Kaçak yayına karşıyım.Radyoyu açın dinleyin.PM diyenler bile forumdan uzaklaştırılmalıdır.

Ulan paran olmasa sende pm dicektin şimdi kaçak yayına karşıyım diye hava atıyor adam ya

Baltalıyor dediğin platform kuluplere milyonlarca para veriyor.Sen Dıgıturke veriyorsan Galatasaray payını alıyor.Dünyada durum böyle.İspanyada,İngilterede aynı şekildedir.Paranıza kıyıpta alamıyorsun birde çamur atıyorsun.Ben mi adamım sen mi ? Hırsız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saucerful

quote:

Hocam 30-40 lira vermene gerek yok. Para olup olmamasıyla alakalı bir durum değil. Yukarda arkadaşta söylemiş..;

quote:

Orijinalden alıntı: Avienova

1TL'ye kıyın digitürkplayden giriş paketi alın. Maçlar hariç LigTV'yide izleyebiliyorsunuz.

Çok zor birşey değil bu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.