Şimdi Ara

***$ lık internet cafe bilgisayari. (önerileriniz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MB ASUS AMD K8V-X K8T800 S754 400 8X GBL SATA SK+L
    CPU AMD SEMP 3000+ 333MHz 384Kb-soket754
    RAM 512 MB DDRAM 400 MHz Twinmoss
    80GB SEAGATE 7200 RPM-13AS- SERIAL ATA
    MON 17 PHILIPS 107E61 1280x1024 BEJ
    VGA 128 Ati 9550 MSI TVOUT 128Bit Gamer-Eddition Fanlı Yada
    VGA 128 Ati 9550 ASUS TVOUT 128Bit Gamer-Edition Fanlı
    CASE PEGASUS C8012-C3 USB+SES ÇİFT FAN 380W.SİYAH
    KB A4 TECH KBS-720 Q ANTİ-RSI TR PS2 KLAVYE
    MOUSE A4 SWW-48P 3 TUŞ TEK SCROLL PS2
    WEBCAM Pegasus 350K Bordo-Siyah
    KULAKLIK Philips HP-200
    özelliklerinde bilgisayar düşünüyorum , usta donanımcilardan veya amd sempronlari internet cafede kullanların değerli görüşlerine ihtiyacim var?
    yada sizce eksik olan birşey varmı?
    Not: fiyati editleyen benim

• Gayet hoş bir seçim ben kafede sempron 2500 kullanıyorum cok ama cok memnunum... senin sisstemindeki ati ekran kartları yerine bi 128 bitlik nvdia işini görür ati ye güvenmiyorum pek her an herşey olabilir...
  • Bence O ekran kratı gayet mantıklı sakın gidipte fx 5200 felan alma babalar gibi o kart 9550 işini görür uzun süre
  • dostum makinalar canavar olmuş sakın bu şekilde kalsın kameraları bence pegasusu un siyah modelini al onun alttan yapıştırması var sabitleme imkanıda var tavsiyem budur ati nin kötu oldunu ve nvidia tavsiyen arkadaş bu işten zırnık anlamıyor bu ayarda en iyi kart asus un game edition dur
  • Birinizin gözüne o dandik kasa vis chipsetli board çarpmamaış hayret.... Anakartı nForce serisi bir board ile değiş. Kasayıda gerçek 300W güç vern bir modelle değiş. Aopen Asus olabilir. Gerisi güzel...
  • DOSTUM SİSTEM GÜZEL PEKİ MERAKIMDAN SORUYORUM FİYAT NE VE PC ADETİ NE?
  • Cafe yi ucuracan mi Bende Cafe CaListiriyorum Benim Sistem bu kadar GuzEL degiL Ama COOOOOOOOOOOOKKKKKKK MEMnunum Hic bir SıKıntım Yok Hatta Diger CafeLErden Ondeyim
  • Valla Sempron ne biliyim.Profosyonel oyuncular yoksa kurulabilir.Fakat Profosyanel oyuncular gelirse Amd 64 2800 s754 kursan daha iyi olur.Fiyat farkı biraz artar ama daha iyi olur.Ekran kartı alınabilceğinin en iyisi o fiyata birde kafe için.Valla güzel hayırlı olsun diyelim.9550 den ikiside olabilir.Kafede O/c yapmazsın nasıl olsa
  • sempron 3000 soket 754?Yanlışmı yazdınız sempron 3100 yerine ?Ama sanırım buda mümkün değil 333mhz dediğine göre athlon64 ler 132 dolar civarı sempron için (soket 754)nekadar dediler?
  • herkese çok teşekkür ederim anakart hususunda benimde tereddütlerim var epox diyorlar hemde birçok kişi ama nforce3 bu karta oranla biraz pahallı benim kısıtlı imkanla cikarabileceğim en iyi makine buydu 10 adet tanesi 700 dolar civarindan gelecek birtanede creative5.1 ses sistemi beleşten..
    amd64 2800 de aynı şekilde sempron 3000den bi 20 dolar pahallı o yüzden alamiyorum ama sempron 3000 yerine 15 dolar daha ucuz a semp. 2700 veya 2800 alabilir kalan paraylada 9550 yi asus yapabilirm diye düşünüyorum..
    Pegasus kasayı daha öncede denedim şimdik bir internet cafe içinde realpower300w psu alamam en az 50 dolar gerekir hem bu kasada 380w ve gayet iyi soğutmasi var elektrikçi arkadaşlarima baktirdim malzemeside gayet kaliteli dediler kasanın görünümüde gayet hoş vallahi..
    Nvidia ati tartişmasini artik ati olarak tercih ettim bundan sonra ati...
    ve son olarak gerçekten güzel bir cafe olmasi için yaklaşik 2 yil boyunca bana fazla sorun cikarmamasi için bu bilgisayarlari düşündüm biraz daha oynama yapmam lazim herhalde..
    teşekkürler..

• anakartı ASUS alma kesinlikle...ASUS anakartlar cafelere dayanmıyo vallahi....cafe pc lerine ASUS alıpta memnun olanı gormedim...Apox yada MSI al bence...sempron 3100+ cok dogru bi secim onu degistirme..ekran kartıda ati 9550 olsun mutlaka oyun icin bitirim bi ekran kartı ozellikle cafe icin...bide fiyatı 700 dolar tutuyo demissin bu KDV dahilmi...eger dahil degilse bu sistem 700 den az tutar onun icin
  • soket 754 yanlış bir seçim ....eger imkanın warsa 939 al derm...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.