Şimdi Ara

Little Planet Vita (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TurkCSO

quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Yanlız online seçeneklerinden yararlanabilmek için 18.99 TL ye online pass almak gerekiyor sanırım. Yoksa 87 TL yeni ve çok beklenen bir oyun için gayet makul bir fiyat.

Yanılıyorsun. Direk PSN den satın alınan oyunlarda online pass sıkıntısı yoktur. Eğer ikinci el kutulu alırsan ve online servisi kullanılmışsa yeniden online pass ücreti ödüyorsun. Veya promosyon oyunlar için online pass satın alıyorsun.

Evet evet haklısın. O zaman süper fiyat bence yeni çıkan bir oyun için.
  • Selamlar,

Ben Us Account kullanıyorum. LBP gelmemiş sabahtan beri bakıyorum. Little yazıp arattım yine tık yok. LBP beklerken Rayman Platinium oldu. Var mı birşeyler bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soundaj

Selamlar,

Ben Us Account kullanıyorum. LBP gelmemiş sabahtan beri bakıyorum. Little yazıp arattım yine tık yok. LBP beklerken Rayman Platinium oldu. Var mı birşeyler bilen?

LittleBigPlanet US PSN'ye önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek olan güncelleme ile gelecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Selamlar,

LittleBigPlanet US PSN'ye önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek olan güncelleme ile gelecek.

Hayırrrrrrrrr

TurkCSO peki kutulu alsam oynayabilirim değil mi? DLC gelirse de onu US PSN'den kutulu oyunun uzerine oynamam sıkıntı yaratır mı?

Bilgilendirirsen sevinirim.

• Beyler oyun Rate i 2.76 biraz düşük değilmi yahu?
  • quote:

quote:

quote:

Selamlar,

Hayırrrrrrrrr

TurkCSO peki kutulu alsam oynayabilirim değil mi? DLC gelirse de onu US PSN'den kutulu oyunun uzerine oynamam sıkıntı yaratır mı?

Bilgilendirirsen sevinirim.

Elbette oynayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MR.Fernandes

Ah bide Vita oyunlarındada kardeşlik olsa tadından yenmıycekte

2 kisilik kardeslik var zaten

• Arkadaşlar oyunu baya uzun oynadım. Story modunun ilk bölümünü bitirdim. Online modu olan Cominity kısmı da geldi ancak giriş yaptığımızda Network Pass satın almamızı şart koşuyor.

Durun durun... Hemen üzülmeyin :)) Oyunu 87 TL'ye satın alanlar için Network Pass ücretsiz. Ben ücretsiz indirdim. İşte kanıtı.

Öncelikle oyun içerisinde Network Pass satın almanız istenecek. Bakınız aşağıdaki resim gibi.

Little Planet Vita

Yukarıdaki resime aldırmayın. PSN'ye dirin ve LittleBigPlanet diye aratın. Karşınıza çıkan seçeneklerden Aşağıdaki resimdeki gibi Network Pass seçimini yapın ve ücretsiz olarak indirin. Hepsi bukadar. Artık Online modunu sorunsuz kullanabilirsiniz.

Little Planet Vita

• quote:

Arkadaşlar oyunu baya uzun oynadım. Story modunun ilk bölümünü bitirdim. Online modu olan Cominity kısmı da geldi ancak giriş yaptığımızda Network Pass satın almamızı şart koşuyor.

Durun durun... Hemen üzülmeyin :)) Oyunu 87 TL'ye satın alanlar için Network Pass ücretsiz. Ben ücretsiz indirdim. İşte kanıtı.

Öncelikle oyun içerisinde Network Pass satın almanız istenecek. Bakınız aşağıdaki resim gibi.

Little Planet Vita

Yukarıdaki resime aldırmayın. PSN'ye dirin ve LittleBigPlanet diye aratın. Karşınıza çıkan seçeneklerden Aşağıdaki resimdeki gibi Network Pass seçimini yapın ve ücretsiz olarak indirin. Hepsi bukadar. Artık Online modunu sorunsuz kullanabilirsiniz.

Little Planet Vita

kutulu alınca noluyor network pass?

• quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

quote:

Arkadaşlar oyunu baya uzun oynadım. Story modunun ilk bölümünü bitirdim. Online modu olan Cominity kısmı da geldi ancak giriş yaptığımızda Network Pass satın almamızı şart koşuyor.

Little Planet Vita

Little Planet Vita

kutulu alınca noluyor network pass?

kutunun içinden broşür çıkıyor üstünde de kod redeem edince network pass oluyor

• shopto yu seviyorum
    ürün bugün itibari ile elime geçti
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocake

shopto yu seviyorum

Toplamda ne kadara mal oldu.

• quote:

quote:

shopto yu seviyorum

Kredi kartımdan 50 dolar çekti
    (dolar hesaplı kredi kartından)
  • quote:

quote:

quote:

shopto yu seviyorum

kardeş kusura bakma ama hepsisonyde 95 tl kargo dahil :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Einstein was here

quote:

quote:

quote:

shopto yu seviyorum

kardeş kusura bakma ama hepsisonyde 95 tl kargo dahil :)

Ne güzel işte
    5 TL kar etmişim..

Vita oyunlarının TR ye ne zaman geleceği kaç paraya satılacağı belli olmuyor malesef.
    Ben preorder yapıyorum, 1 hafta icinde elime geliyor zaten

Gravity Rush TR ye gelene kadar ben bitirip satmıştım misal, o zaman daha da uyguna gelmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok iyi oyun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.