Şimdi Ara

Logitech Illuminated Keyboard

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kafam biraz karışık bu klavye hakkında. Geceleri sürekli bilgisayar başındayım. Odanın ışığı kapatınca gözüm görmüyo tuşları gerçi bakmadan yazıyorum çoğu zaman ama illa ki gözüm tuşları görmek istiyor arada.

Bu klavyeyi kullanan birileri varmı forumda , tavsiye edermisiniz? Şu an kullanmakta olduğum mx3200 seti satıp Illuminated almayı düşünüyorum . Illuminated kullananlar fikir verirse sevinirim.

• Vatan bilgisayardan almayı düşünüyorum bu Logitech Illuminated i . Word card a 5 taksit %18 indirimle 174 e geliyor.

Oradan alan varmı ? Enter tuşu büyükmü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cain -- 19 Mart 2009; 11:07:42 >
  • Forumda alan bi arkadaş vardı, biraz baka konulara incelemesi olcaktı...
  • güzel bir klavye. ben kullanıyorum. QUSA si var sadece. çok şık bir klavye. yanlız ben vatandan almıştım. ürünün kutusu açık geldi. 15 gün sonra sağ shift tuşu takılmaya başladı. 15 gündür vatanda bekliyor. alacaksanız tavsiye ederim ama vatandan almayın iade ve teşhir malları satmak gibi bir huyları var vede kesinlikle değiştirmiyorlar. bir güzel itelediler bana klavyeyi. illada vatandan alacaksanız logitech ürünlerinde bantlar mevcut. açıldıktan sonra belli oluyor. bunlara dikkat etmenizi öneririm. internetten almayın derim. ürünün sanırım pclabs ta incelemesi var. kısaca vatandan almayın. ürün ince ve güzel bir ürün. ama zevk meselesi tabi. ben tavsiye ederim. ben aldım pişman oldum ama bu benim şanşsızlığım ve vatanbill in ..neliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halix -- 19 Mart 2009; 16:27:00 >
  • dizilim qwerty fakat sağ tarafda şçö felan yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.