Şimdi Ara

Logitech x-540 icin bilgisayarıma ses kartı önerileriniz_??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar logitech X-540 5+1 ses sistemi aldım. fakat pc ye ses kartıda almam gerekiyor hem fiyat hem özellik yönünden önerebileceğiniz marka ve modeller nelerdir_?? 50 tl civarı düşünüyorum

Ana Kart: ıntel D945PLRN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isyangeceleri -- 1 Haziran 2010; 15:38:35 >

• yok mu arkadaşlar cevap veren_??
  • Çok sağol bende bunu düşünüyordum ama emin degildim verdigin linktende yorumları okudum bunu almaya karar verdim fakat win 7 ile uyumlu değil bunu için ne yapmalıyım netten bi driwer bulum ama hani işe yara mı yada win 7 ile de uyumlu bi ses kartı varmı önerebileceğin_??
  • audigy2 serisi ve daha ustu win7 ile uyumlu diye biliyıorum. x-ifi alirsin 100 civari vardi sanirim... 129 ytl imis...
    kart pci-e dir.
  • Öncelikle teşekkrlr.. X-fi yi en az 151 tl ye buldum.. Ve sunu da sormak istiyorum ben logitech x-540 aldım ve bana aldıgım yetkili ses kartınız yoksa calısmaz dedi ben de dedim yeşil pembe bide pembenin biraz değişiği 3 giriş var dedim olmaz çalışmaz dedi_? ben illa ses kartı almak zorundamıyım_?
  • simdi anakartinizin modeli ve ses karti ozelligi gerekir burada yeterli olmasi icin... 5.1 destekli bir anakartsa neden olmasin olur tabi. ama 2.1 ses cikisi ise malesef ki seve seve almaniz gerekir.
  • tesekkerlr anakartım ıntel corporation D945PLRN BU KARTTA VARMI 5+1 DESTEK_??
  • tabi ki var...
  • anakartınızın 5+1 desteği mevcut...
    sürücülerini kurup çıkışı stereo yerine 5+1 olarak ayarladığınızda...
    arkadaki yeşil,mavi,kırmızı çıkışlardan...
    2+2+2= 5+1 ses çıkışı alabilirsiniz...
  • vtnsvr tesekkrler bilgi için. Bi ricam daha olacak ben ses sürücüsünü bulamdım arakdasım bana ıntelın bı programını kurmustu onunlases alabiliyordum fakat mikrofonu kullanamıyorum. internetten bi çok sey kurdum ama yinede mikrofon calısmadı verdıgı hata mikrofon bozuk yada baska bir program bunu kullanıyor hatası oldu.. Eğer ses sürücüsünü bulabilirsen çok makbule geçer bende suanda netten hala araştırıyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.