Şimdi Ara

LOGİTECH Z-506 DETAYLI İNCELEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 hafta önce Bimeksten logitech z506 aldım bozuk çıktı iade ettim 0 ını yolladılar şu anda bi problemim yok ,bu sistem 75watt RMS gücünde , 3d ses desteklemesi ve birçok cihazda kullanılması sayesinde çok kullanılan br ürün ,fakat televizyon veya dvd ye bağladığınızda 2.1 ses çıkışı alıyorsunuz ,5.1 için dekoder lazım.
    sistemde
    .75 watt RMS gücü var
    . subwoofer 27 watt
    . en yüksek gücü 150 watt
    . uyduları : 48 watt rms (2x8 ön , 16 wat orta, 2x8 arka)

sistemin toplam ağırlığı 5 kg civarında
    paketin içinde kablolarçıkıyor ses kabloları bunların haricinde kullanıcı belgesi felan çıkıyor,
    .

İNCELEME :
    Evet ürünün incelemesine gelir isek subwoofer ilk başta baya bir küçük geliyor ama çok kaliteli bir bas veriyor ve güçlü bir bası var :)
    kolonları ise güzel ses variyor ama en önemlisi ise gerçektende ses dengeli bir şekilde veriyor yani bası ne kadar açarsam açim ses in önüne geçemiyor 2 side dengede oluyor , ne bass daha önde çıkıyor nede ses bence dengeli bir ses veriyor .
    şık bir tasarımı var subwooferıda çok dikkat çekmeyen cinsten tamda istediğim gibi :) sesi son ses açında gerçektende odada durulmuyor :) mid ve tiz oranları iyi , hıt music dinleyenler için önerebileceğim bir sistem :)

LOGİTECH Z-506 DETAYLI İNCELEME

• 5.1 için dekoder derken ?
  • televizyona takicaksan dekoder lazım 5.1 ses için yoksa 2.1 alıyorsun
  • onu anladım da dekoder olayını anlamadım.
  • merhaba
    hoparlör sana ilk geldiğinde ne arızası vardı acaba?
  • bende de bu ses sisteminden var ve LG LW4500 tv ye bağlamaya çalıştım aynen dediğiniz gibi 2 kanal ses aldım bu dekoder olayını açabilir misiniz?
  • dekoder dedigi uydu alıcısı medya player vs olsa gerek
  • Son seste odada durulmuyor mu hımm
  • İnceden ayarı vermişsin hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

İnceden ayarı vermişsin hocam :)

yani onu duyunca dayanamadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT_96

televizyona takicaksan dekoder lazım 5.1 ses için yoksa 2.1 alıyorsun

Televizyonda rear, center, front, subwoofer şeklinde analog çıkışlar varsa gerek yok avr ye.
  • gercekden son sesde durulmuyor mu
  • yakın bir arkadasım ewlenior , kendisinde bu modeli vardı ama bi eski versyonu . dedim bana verirmisin bakalım beklemedeyim . verirse çok iyi olucak valla . gerçekten kaliteli bir ürün .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.