Şimdi Ara

Logitech Z533 vs Logitech Z333 vs herhangi bir 2.1 ses sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Odamda kullanmak için ses sistemi almaya karar verdim. Bilgisayarıma aux ile bağlayacağım ve bluetooth a ihtiyacım yok. Bu iki ses sisteminin arasındaki fiyat farkı 200TL, hangisini alacağıma karar veremedim.
    Z533 peak 120w, RMS 60W
    Z333 peak 80W, RMS 40 w
    Frekans aralığı ikisinin de 55hz-20khz.

Z333 ün dış şeklini çok beğendim fakat Z533 ü çok beğenmedim, ama ses kalitesi 200TL ye değecek kadar iyiyse almayı düşünüyorum.
    Genellikle rock-metal tarzında müzik dinleyeceğim, arada pop-rap de olabilir tabii.

Başka bildiğiniz kalitesi logitech den iyi ses sistemi avrsa da önerebilirsiniz.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpostros -- 14 Haziran 2020; 14:12:20 >

• Arkadaşlar bende geçen jameson jsm 320 almıştım ancak bozuk çıkınca iade etmiştim. Şimdi bu arkadaş gibi;

Logitech Z533, z333 ve z207 arasındayım. Aralarındaki fiyat farklarına değer mi ? Z533'e o kadar vermeye gerek var mı ? Müzik seven bir insanım, yüksek ses severim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afonso54 -- 20 Temmuz 2020; 17:46:0 >
  • Afonso54 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Z533 aldım ve memnunum, masanın üstünden bas ve ses seviyesi kontrolu yapılabiliyor. Tizleri tatmin edecek seviyede, baslar zaten güçlü bir şekilde geliyor. Z333 de bas kontrolü sw nin arkasından yapılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alpostros kullanıcısına yanıt
    Almışken Z533 alınmalı diyorsunuz yani teşekkür ederim cevabınız için..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.