Şimdi Ara

Lol 5.18 Yamasından Sonra Ani Fps Düşmesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fps değilde ping acaip artıyor birden oyundaki insanlardada aynı sorun var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 fps ne kardeşim aklından zorun mu var? normalde fps 30'un üzerindeyse sıkıntı çıkarmaz. 60 civarı ise oldukça akıcı oynarsın. sen bir çok özelliği kapayıp sözde fps'ni yükselterek bir halt yaptığını sanırsın ama bir şeye yaramaz. dikey senkronizasyonu kimse kapmasın. 60'ın üstü gereksiz.
  • Bende çok çok nadir GP ultiyi atınca donup kalıyor. En son olalı 1 ay olmuştur herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurAlpG7

500 fps ne kardeşim aklından zorun mu var? normalde fps 30'un üzerindeyse sıkıntı çıkarmaz. 60 civarı ise oldukça akıcı oynarsın. sen bir çok özelliği kapayıp sözde fps'ni yükselterek bir halt yaptığını sanırsın ama bir şeye yaramaz. dikey senkronizasyonu kimse kapmasın. 60'ın üstü gereksiz.

normalde 500 fps alıyorum ama 5.18 den sonra 30 a falan düşüyo arada onu diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurAlpG7

500 fps ne kardeşim aklından zorun mu var? normalde fps 30'un üzerindeyse sıkıntı çıkarmaz. 60 civarı ise oldukça akıcı oynarsın. sen bir çok özelliği kapayıp sözde fps'ni yükselterek bir halt yaptığını sanırsın ama bir şeye yaramaz. dikey senkronizasyonu kimse kapmasın. 60'ın üstü gereksiz.

O sözelde öyle uygulamaya gelindiğinde 60 ile 120 bile çok fark ediyor +oyuncular 144hz oynarlar 60 ın üstünü göz anlamaz diye birşey yok

• Doubleimp kullanıcısına yanıt
    yanlış düşünüyorsun. Senin o izlediğin filmler bile saniyede 24 karedir. istisnai olan tek film hobbit'dir ve daha çıkmamış olan avatar 2 filmdir ve bunlar da saniyede 48 karedir ki gözü fazlasıyla yorar. Bu nedenle 24 fps'yi tercih ederler çünkü göze en yakın gerçekçiliği sunan değeler bunlardır. Abartmaya gerek yok her şey dozunda güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurAlpG7 -- 29 Eylül 2015; 22:54:36 >
  • adecekeri kullanıcısına yanıt
    anladım ben konuyu biraz saptırmışım kusura bakma, aynı problemi yaşayan bir başkasıyla karşılaşmadım fakat normal ayarlarda kullanmayı dene belki aynı sıkıntıyı yaşamazsın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.