Şimdi Ara

LoL açılmıyor !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İlk logo görünüyor. Sonra hata veriyor.
    Hata da Another instance of the launcher is running. Do you want to terminate it ? yazıyor.
    Tamam diyip devam ediyorum. Launcher açılıyor. OYNA butonuna tıklıyorum. Sonrasında gelen bir şey yok.

Görev yöneticisinden LoLLauncher.exe'i bulup görevi sonlandırıyorum.

Tekrar Launcher'ı açıyorum. Bu sefer hata vermiyor direk launcher açılıyor. OYNA butonuna tıklıyorum ama yine gelen bir şey yok.

İlk başta Anti-Virüs programını devre dışı bırakıp girmeyi denedim olmadı. Yönetici olarak çalıştırdım olmadı. Sonra oyunu silip tekrar yükledim düzeldi. Ama yükledikten sonraki gün ( dün ) yine aynı hata ile karşılaşıyorum. Nasıl düzelte bilirim yardımcı olun lütfen ...

• Bende de arada oluyorda en azından o hataya tamam diyince oyunu açabiliyorum seninki daha kötüymüş. Ama garipsiyorum yani bu kadar yaygın oyunun neden böyle düzgün çalışmadığını çoğu insanda. Birde bende arada maç sonu ekranı gelmiyor direk oyunu kapatıyor ne reportlayabiliyorum nede ödüllendirebiliyorum
  • Oyunu sil C ye yüklediysen D ye yükle çözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkangok45

Oyunu sil C ye yüklediysen D ye yükle çözülür

Deneyeceğim. Teşekkür ederim.

@faydasizfasulye Maalesef bu oyunun sorunları bitmiyor. Umarım artık bir çözüm bulunur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.