Şimdi Ara

LoL den sıkıldım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
4.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BusterBaroN

world of tanks tavsiye ederim.
    para çok yatırabilirim ve oyun zekamda var diyorsan allods oyna.(neverwintere başlıyorum.)

edit:bu neverwintere para yatırılmadan bir yere mi geliniyor yoksa para olmadan 0 mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Expheribal -- 6 Temmuz 2013; 9:34:06 >
  • daha çıkmadı şuan alpha da cube world güzel oyun ama sitesi.......
  • Champions online oneririm cok zevkli bir oyun. Dc universe e benziyor grafik olarak daha cok cizgi romanimsi ama baya zevkli bir oyun bence. Onun disinde dc universe de olur f2p olmustu oda. Tabi 16 gb guncelleme yapmayi goze alirsan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • war z oynuyoz biz arkadslarla
  • Kafa dağıtmak için tek kişilik oyunlara yöneldim ben. DMC4, Portal 2 falan oynuyorum. Yenmek için tanımadığın insanlarla takım kurmak güzel ama biraz kıl olunca onlar senin de zevkin kaçıyor. O yüzden artık ya single player ya da arkadaşlarla oynamayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Found

quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

TerA Online

ücretli değilmi o ? free olsa ben coktan başlamıstım ona çok güzel grafikleri var

tera nerden baksan 1 yıldır bedava
  • quote:

quote:

TerA Online

ücretli değilmi o ? free olsa ben coktan başlamıstım ona çok güzel grafikleri var

Free oldu

• quote:

quote:

quote:

TerA Online

Free oldu

ty bilgilendirme grafiklere bi bakim ona göre geçim hemen , knightta krowaz 8 setli karakter yapıp bıraktım hala duruyo 5 para edermi bilmem silkroadda aynı , şimdi bunda tüm şamplar açık sıkıldım artık trollarle ugraşmaktan yenilik lazım . terada takılalım az

• lod var onu oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arawnn47

Neverwinter oynayabilirsin 1 hafta önce Türkçe oldu.

• Neverwinter'da paranın ne kadar önemi var? Yani para yatırmadan bir yerlere gelinirmi?
  • ben never wintera başladım gayet güzel oyun herkese öneririm ve henüz paranın bir anlamını göremedim
  • Bilgisayar'da oyun devri bitti artık.
    PS4 çıkınca al oyun keyfi gör.
  • nostale , travian , archlord

• Arkadaşlar ARCANE LEGENDS oynayan varmı ?

• Archlord,Wolfteam,Call of Duty,Company Of Heroesi dene. Archlord 2-3 haftada biraz sıkar ama diğerleri çok güzel
  • aram oyna

• Smite var güzel oyun gibi
  • Geta dört
  • AQ Online diye bir oyun çıkacak team fortress çakması kapalı beta 22 temmuzda açılıyor istiyorsan facebooktaki sayfalarına bakabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.