Şimdi Ara

LoL dışında idare edebilecek türkçe oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba öncelikle lise 2 öğrencisiyim ve mağlum okullar açuılıyor okul zamanı lol çok zamanımı alıyor günlük first win almak için girdiğimde bile en az 3 saat oynuyorum kalkamıyorum neyse kounma geleyim bana lolü unuttaracak ve hergün girmeyi gerektirmeyecek online türkçe oyun önerirmisiniz haftada bir iki gün oyun oynama vaktim oluyor aksi takdirde dersler vs. zaman bulunmuyor DK online gibi mmorpg de olabilir haftada bir iki gün girsem bile oyunda pek bişey kaçırmayacağım online türkçe bir oyun arıyorum tarayıcı oyunu mmorpg aklınıza gelen her türden yazabilirsiniz teşekkürler.

ÖZET : lol dışında pek zamanımı almayacak lolü unutturabilecek online türkçe oyun arıyorum her türden olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: volomir42

arkadaşlar merhaba öncelikle lise 2 öğrencisiyim ve mağlum okullar açuılıyor okul zamanı lol çok zamanımı alıyor günlük first win almak için girdiğimde bile en az 3 saat oynuyorum kalkamıyorum neyse kounma geleyim bana lolü unuttaracak ve hergün girmeyi gerektirmeyecek online türkçe oyun önerirmisiniz haftada bir iki gün oyun oynama vaktim oluyor aksi takdirde dersler vs. zaman bulunmuyor DK online gibi mmorpg de olabilir haftada bir iki gün girsem bile oyunda pek bişey kaçırmayacağım online türkçe bir oyun arıyorum tarayıcı oyunu mmorpg aklınıza gelen her türden yazabilirsiniz teşekkürler.

ÖZET : lol dışında pek zamanımı almayacak lolü unutturabilecek online türkçe oyun arıyorum her türden olur.

Tribes : AScend ama kapancak diyolar da gene idare eder seni türkçe değil ama lise 2 ye kadarda ingilizceyi az buz ögrenmiş olman lazım :D :DTribes : AScend ama kapancak diyolar da gene idare eder seni türkçe değil ama lise 2 ye kadarda ingilizceyi az buz ögrenmiş olman lazım :D :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Perey Jackson

quote:

Orijinalden alıntı: volomir42

arkadaşlar merhaba öncelikle lise 2 öğrencisiyim ve mağlum okullar açuılıyor okul zamanı lol çok zamanımı alıyor günlük first win almak için girdiğimde bile en az 3 saat oynuyorum kalkamıyorum neyse kounma geleyim bana lolü unuttaracak ve hergün girmeyi gerektirmeyecek online türkçe oyun önerirmisiniz haftada bir iki gün oyun oynama vaktim oluyor aksi takdirde dersler vs. zaman bulunmuyor DK online gibi mmorpg de olabilir haftada bir iki gün girsem bile oyunda pek bişey kaçırmayacağım online türkçe bir oyun arıyorum tarayıcı oyunu mmorpg aklınıza gelen her türden yazabilirsiniz teşekkürler.

Tribes : AScend ama kapancak diyolar da gene idare eder seni türkçe değil ama lise 2 ye kadarda ingilizceyi az buz ögrenmiş olman lazım :D :DTribes : AScend ama kapancak diyolar da gene idare eder seni türkçe değil ama lise 2 ye kadarda ingilizceyi az buz ögrenmiş olman lazım :D :D

yai lolüde ingilizce oynuyorum zaten ama bazı oyunlar çok fazla ingilizce istiyo ondan dedim :)

• rpg olarak ingilizce olan oyunlardan bahsediyorsun sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perey Jackson

rpg olarak ingilizce olan oyunlardan bahsediyorsun sanırım

evet
  • yokmu daha cevap ? :/
  • Hearthstone oyna. İngilizce ama baya basit anlaması.
  • Türkçe değil ama hearthstone oyna. Olmadı flappy bird
  • Kardeş kesin olarak Smiteyi öneririm FPS bakş açısı var ve oyunda tanrılar var ve ben bu oyunu hafta sonu bile en fazla 3 el atarak vakit geçrebiliyorum arena modunda oynuyorum 3 maç 1:30 dakikamı alıyor ve zevk veriyor ingilizce oyun ama otomatik item alma var o konuda sıkıntın olmasın :)
  • Smite sakin oynama hearth stone oyna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SauRoys kullanıcısına yanıt
    Smitenin nesini eğenmedin bağımlılık 0 ve ayrıca yorumu kötülemezsen iyi olur kendisi karar versin
  • smite iyidir zevklidir ama benden kaynaklandığı için onda da zevk amaçlı değil de kazanmak amaçlı oynamaya başladım tribes ascend de öyle , ama heartstone oynayabilirsin gerçi bunda da kazanma odaklı oynamaya başladım en azından çok zamanını almıyor 1 saat içinde baya oyun atabilirsin
  • peki hearthstone ve smite deneyeceğim teşekkürler
  • online dışında veya online oynayacaksanda minecraftta oynayabilirsin oynadıysan bilirsin zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.