Şimdi Ara

LOL FPS 15 Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 Gb Ram
    Nvidia Ge Force 210 1 Gb 128 Bit Ekran Kartı
    32 bit windows 7 ultimate kullaniyorum ve pc lol'ü kaldırmıyor 15 fpslerde oynuyorum normal mi yoksa yardımcı olabilcek birileri varmı ??

• ayarları minimuma çek, arka plan programlarını kapa ve fps rate'i stable'a getir.
  • Enerji tasarufundan yüksek performansa getir birde.
  • 1 Gb ram,512 ekran kartıyla 90 fps görüyorum ben

ayarları kıs biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmnn11

1 Gb ram,512 ekran kartıyla 90 fps görüyorum ben

ayarları kıs biraz.

Hadi canım :O

Benim laptop i3 işlemci 3gb ram GT 520M ekran kartı 1280/720 çözünürlükte bütün detaylar düşük FPs benchmark ayarlı. 170 fpslerde baslıyo yavas yavas düşüyo zaman zamöan 10 fps leri görüyorum fps ayarını stable de denedim yine sabit kalmıyor sürekli düşüyor fps bir türlü çözemedim. Arkadaşım masaüstünde oynuyor e7400 işlemci 2gb ram ve onboard ekran kartı 60 fps stabil oynuyor. benim sistem daha iyi gözüküyo ama kasmadan bi oyun oynayamadım. Ayrıca notebook soğutucuda kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

quote:

ayarları kıs biraz.

Benim laptop i3 işlemci 3gb ram GT 520M ekran kartı 1280/720 çözünürlükte bütün detaylar düşük FPs benchmark ayarlı. 170 fpslerde baslıyo yavas yavas düşüyo zaman zamöan 10 fps leri görüyorum fps ayarını stable de denedim yine sabit kalmıyor sürekli düşüyor fps bir türlü çözemedim. Arkadaşım masaüstünde oynuyor e7400 işlemci 2gb ram ve onboard ekran kartı 60 fps stabil oynuyor. benim sistem daha iyi gözüküyo ama kasmadan bi oyun oynayamadım. Ayrıca notebook soğutucuda kullanıyorum.

laptobumun i7 3.2 işlemci 8gb ram 2 gb gt540m ekran kartı var evet dediğin gibi başlarken 170 fpslerde başlıyorum ama ilerde team fightlarda 10 fps ye kadar düşebiliyo aslında böyle bir sistemin böyle bir oyunda 60 fps altına inmemesi lazm heryerde araştırdım ama çözümünü bulamadım .. Diğer odadaki amd x2 5200 2 gb ram masaüstü bilgisayarı 30 fpsnin altına inmiyor

• fps ye ne nerden bakıucaz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AytekX

fps ye ne nerden bakıucaz ?

Sağ üstte yazıyor latency ile birlikte veya ctrl+F yapıyoduk galiba ekranda gözükmesi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLgaTe

quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

quote:

ayarları kıs biraz.

laptobumun i7 3.2 işlemci 8gb ram 2 gb gt540m ekran kartı var evet dediğin gibi başlarken 170 fpslerde başlıyorum ama ilerde team fightlarda 10 fps ye kadar düşebiliyo aslında böyle bir sistemin böyle bir oyunda 60 fps altına inmemesi lazm heryerde araştırdım ama çözümünü bulamadım .. Diğer odadaki amd x2 5200 2 gb ram masaüstü bilgisayarı 30 fpsnin altına inmiyor

Gerçekten çok ilginç. Aslında diğer oyunlarda pek problem yasamıyorum. MW 3 ve assasin creed revelations yuklu suan pc de mw3 medium AC Revelations high detay oynuyorum bu oyun neden kasıyor anlamadım gitti.

• teşekkürler arkadaşlar ama ben değiştim pcmi saolun yetti artık o fpsler :D
  • abi FPS az olunca iyi değilmi yoksa benmi yalnış hatırlıyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironwisp

abi FPS az olunca iyi değilmi yoksa benmi yalnış hatırlıyorum ?

tabikide yanlış hatırlıyorsunuz. fps=frame per second yani sn'de geçen kare sayısıdr. ne kadar fazlaysa görüntü o kadar akıcı olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.