Şimdi Ara

Lol ilk çıktığı zaman e spor yayınları böyle miydi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kepw

Riot dediğin şampiyonları saçma sapan nerfler.Hayatımda böyle şaçma sapan şirket görmedim.Yaptıkları skinlerin bazıları çok saçma olabiliyorlar sırf skin yapmak için hala tecrübe yok yani.Laneler o kadar kısa ki garibim jungler adam gank atamıyot kassadin kata vs...Lee olsa neyse.Sırf sömürmek için oyuncularla iyi geçiniyorlar.Clientlerı çok kötü daha hala visual updateler gelmiyor vs artık ben sıkıldım şu wwye gelse diye...Bekletmeleri çok saçma ki hala saçma sapan herolar var bunların kiteleri değişmesi lazım vs vs böyle uzar gider.Onun için bu yazdıklarımı oku ve dikkate al...

jungle konusunda haklısın. dota olsun smite olsun herangibi bir lane'e herangibi bir hero ile rahat gank atabiliyorsun. burda lee kata kassadin gibi bir hero degilsek gank atmak için biyerimizi yırtıyoz

• Hayır bide skiller bazen çok saçma yani hiç bir proluğu olmayabiliyor.Bu bazı dota herolarında var ama combo olayı ve efektler onu gideriyo zaten lolde anca 2 3 her ile yapabilirsin...Onun için smite başladım arada dota giriyorum(ruslar yüzünden biraz sıkıldım)Smite baya iyi gel istersen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kepw

Hayır bide skiller bazen çok saçma yani hiç bir proluğu olmayabiliyor.Bu bazı dota herolarında var ama combo olayı ve efektler onu gideriyo zaten lolde anca 2 3 her ile yapabilirsin...Onun için smite başladım arada dota giriyorum(ruslar yüzünden biraz sıkıldım)Smite baya iyi gel istersen...

1 yıldır oynuyorum smite ı tanklara ve tank eşyalarına nerf gelmedikçe pek oynamayı düşünmüyorum

en büyük örnegi Bacchus son patchde mana costlarınıda düşürdüler
  • Mercury candır.Ama bence god teması oyunun ana teması olsa da oyunu sınırlandırmış.Düşünsene farklı tarz bir hero yapmak istiyorsun sonra karşına ay tanrıçası çıkıyo vs...Ama pychcial assasinler ultileri hard hasar çıkartıyor.Ben yeni fark ettim mercurynni assassin olduğunu çünkü r ile aralarına girdiğine bazen çıkamayabiliyorsun.Onun bir aktif özellik varmış adını bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.