Şimdi Ara

Lol Oynayanlara Kendi Çapımda Katkı. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
5
Favori
2.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bütler bitsin ben de katılabilirim mesaj bulunsun. Kolay gelsin ayrıca
  • Bende gelebilirim final ve bütlerim bitsin.
  • Elimden geldigince yardımcı olmaya çalışıyorum. Clanlar için özel odalar açabilirim iletişime geçerlerse.. Şuanda msj atan herkese hesap açtım.
  • Yokmu hiç kimse :)
  • Abi yaş tutmuyor
  • Bende program kurulu değil ve geceleri giriyorum elmas ligdeyim eğer gece takılmanız daha çok ve bana denk varsa grupta gelirim
  • Narc0s3 kullanıcısına yanıt
    Sadece muhabbet için bile gelebilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MsstKa

10 kişiden fazla kayıt oldu.. İstedigmiz bir olay gerçekleşti.Sabah tr serverinda birbirini tanımayan 2 kişi duo girip 3 maç aldılar.. İnş devamı gelir ve sürekli kalabalık bir vent elde ederiz.

Team Speak daha kaliteli ve daha az fps yiyen bir program değilmi ?
  • HeaLx2 kullanıcısına yanıt
    Ben ventriloyu daha kullanışlı ve yararlı buluyorum.. Daha rahat anlaşılabilir bir program.
  • Çok güzel bir düşünce inşallah üzmezler kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daykoo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum. Arada girip 2-3 kişi muhabbet edenler ve 2 kişi duo girenler oluyor.. Elimden geldigince gelen her hesabı açıp bilgilerini gönderiyorum.
  • Günceldir.
  • Hocam dusuncen cok guzel.Sahsen kendı vent ve rc sahıp olmamıs olsam gelebılırdım ama guzelbı geyık ortamımız var .İstediğin gibi olur inşallah
  • kukuleta_101 K kullanıcısına yanıt
    Benimde amacım öyle bi geyik ortamı oluşturabilmek :)
  • 20 yaş altı biri olmayacaksa ben de gelmek isterim. ama bir çocuk görsem direk kaçarım sonsuza kadar
  • Çocukluk yapanları uzaklaştırıyoruz.. Yaş farkı yok 30 yaşında beyni çalışmayanlarıda gönderiyoruz.. Gelebilirsin bklerim.
  • Güzeldir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.