Şimdi Ara

Lucescu'lu rüyamı anlatıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rüyamda fenerde oynuyorum.Ama ne mevkide felan oynuyorum hiç sormuyorum bile. Böyle bir salonda toplanmışız masa başında bütün oyuncular olarak. Haber geliyor Perreira kovulmuş diye, sonra bir bakıyoruz lucescu geliyor. Lucescu geçmiş başa. Transfer olarak da adını hatırlamadığım iki tane kanat oyuncusu ile Srna'yı getirmiş. Kanatlardan birini göstererek "Şu adamın bonservisi 7 milyon" diyor. Srna ile diğer kanat bedavaya gelmiş bize.
    Ben de diyorum " Allah allah takımda iki tane sağ bek varken Srna niye geliyor. " Oyuncularla tanışıyor önce. Van persie'yi tanıyor ama Nani'yi tanımıyor. Nani anlatıyor hocam şurda şurda oynadım diye. Lucescu diyor tamam tamam aferin. Yanımda Caner var, kolumla dürtüp diyorum " Caner noluyoz" .
    Lucescu diyor beyler bu takıma 4-4-2 gider. Tahtaya çizmeye başlıyor " Top orta sahadaki adama geldi mi sağ açıktaki adam kanada inecek, eğer top ona atılamıyorsa geriye Srna'ya atılacak. Gerisini Srna halleder zaten." Srna yerinde gerim gerim geriliyor.
    Söz aldım sonra dedim " Hocam peki aklınızda bir kadro var mı nasıl bir diziliş düşünüyorsunuz." . Onlara daha karar vermedim diyor. Peki dedim "Hocam orta sahadaki 2 adam 2 ön libero mu olacak yoksa ileriye dönük orta saha mı oynatacaksınız." Onu da söylemek istemiyor.

• Üstün açık kalmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlık sakat.
  • Lucescu gelmesin fenere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.