Şimdi Ara

Lumia 620 Sim hatası,Uçak modu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocalar gece yatıyordum haliyle şarja taktım sabah uyandığımda sim hatası vermişti pek şaşırmadım genelde aç kapa yapınca düzelir yaşayanlar biliyor uçak modu da açıktı neyse dedim aç kapa yaptım sim hatalı bile demiyor açılınca ne pin istiyor ne birşey uçak modu açık wifi açık Bluetooth açık uçak modunu kapatmaya çalışıyorum yukleniyor sonra açık kalmaya devam ediyor kapanmıyor. Sonra Bluetooth denedim kapanmadı ama şöyle yapıyorum önce wifi kapatmazsam Bluetooth kapanmıyor nedenini anlamadım, gel gelelim uçak modu bir turlu kapanmıyor şebeke yerine giriyorum etkin şebeke yok diyor sim kartını çıkarttım düzgünce ayarlamalar yapıp taktım gene aynı sıkıntı var kimse bana arayarak, whatsapp , mesaj yoluyla ulaşamıyor sadece wifi sağolsun telefonu ayakta tutuyor resmen ne yapabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fabrika ayarları günü kurtarabilir.
  • Hocam düşünmedim değil biraz sakat kıllanırım telefonları telefonun sağ tarafındaki hiçbir tuş yok duşe kalka düşe kalka ringlerin şampiyonu oldu tuşları kayboldu yoksa getirecem fabrika ayarlarına başka bir çare varmıdır

• Hocam günü kurtaramadık fabrika ayarına döndüm ama olmadı bilgilerde gitti hemde düzelmedi napacaz hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.