Şimdi Ara

Lumia 820 vs Lumia 925 Ufaktan Fotoğraf Karşılaştırması (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
6.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Never4You

Konu 2 Ay sonra hortlamış olacak ama yazmadan edemedim :) bu video da 820 nin kamerası bence bir miktar yakınlaştırma yapılarak çekilmiş tmm renkleri beyaz dengesi ile halledersin de 820 kullanıcısı olarak gündüz telefonum böyle bir video çeksin kaldırıp atarım benim hayatım fotoğraf video :) eğer ki yakınlaştırma yok derseniz ofise girerken mavi gömlekli adamın 820 de ne kadar yakın olduğunu 920 de ise uzak olduğunu görebilirsiniz. Videoyu HD 1080p de izledim görüntü hala aynı :) yok arkadaş bu kadar kötü olamaz 820 bende kullanıyorum nasıl testtir bu :) Yarın ilk iş bende bir test yapacam 920 olan bir arkadaşımla aynı ayarları kullanarak içime dert oldu şuan gece gece

Zoomlama vs. yok. lens açısından kaynaklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Konu 2 Ay sonra hortlamış olacak ama yazmadan edemedim :) bu video da 820 nin kamerası bence bir miktar yakınlaştırma yapılarak çekilmiş tmm renkleri beyaz dengesi ile halledersin de 820 kullanıcısı olarak gündüz telefonum böyle bir video çeksin kaldırıp atarım benim hayatım fotoğraf video :) eğer ki yakınlaştırma yok derseniz ofise girerken mavi gömlekli adamın 820 de ne kadar yakın olduğunu 920 de ise uzak olduğunu görebilirsiniz. Videoyu HD 1080p de izledim görüntü hala aynı :) yok arkadaş bu kadar kötü olamaz 820 bende kullanıyorum nasıl testtir bu :) Yarın ilk iş bende bir test yapacam 920 olan bir arkadaşımla aynı ayarları kullanarak içime dert oldu şuan gece gece

Olur mu sen de ya. 820, 920, 925 hepsi ayni genislikte cekiyor. Videoya baksana, bazi yerlerde cisimlerin buyuklugu ayni, bazi yerlerde 820'de daha buyuk. Bunun tek bir aciklamasi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: redbest

quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Olur mu sen de ya. 820, 920, 925 hepsi ayni genislikte cekiyor. Videoya baksana, bazi yerlerde cisimlerin buyuklugu ayni, bazi yerlerde 820'de daha buyuk. Bunun tek bir aciklamasi var.

Haklı olabilirsin fark edemedim.

• redbest R kullanıcısına yanıt
    Bunu şu zamana kadar fark etmedim ois bu kadar fark ettiğini bilmiyordum daha öncede bunu inceleme fırsatım olmadı bu zamana kadar da şu videoyu görene kadar video çekimimde bir problem olduğunu anlamadım. ancak benim telefonun o videodaki 820 kadar soluk çektiğini hala düşünmüyorum renkler gayet güzel ancak videodaki 920 kadar renkli değil.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.