Şimdi Ara

LÜTFEN BAKIN İNTERNETLE SORUNUM VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • msni ,hamachiyi yada herabgibir downloandı yani interneti kullanırken aradan 1dk geçiyor msnden düşüyor hamachiden kopuyor download duruyor. AVG ile birkaçkez tarama yaptım ama virüs bulunamadı sizce sorunum ve çözümü nedir yardım edin lütfenn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megadown -- 29 Mayıs 2007; 20:43:44 >

• up
    ya arkadaşlar bakın lütfeeeeennnnn çok acil
  • virüstür o virüs
    geçen bir virüs denk geldi, aynı dediğin gibi download başlıyor ve duruyor. senden bir farkı daha var o da bilgisayar otomatik kapanıyor (düzgün resetliyor en azından - w32.rontrokbro@mm-deleted)
  • ne yapmam lzm????
  • quote:

Orjinalden alıntı: ask all your friends

virüstür o virüs
    geçen bir virüs denk geldi, aynı dediğin gibi download başlıyor ve duruyor. senden bir farkı daha var o da bilgisayar otomatik kapanıyor (düzgün resetliyor en azından - w32.rontrokbro@mm-deleted)

hehehe
  • yorum yok bu sefer .... ( anlarsınız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapWorld -- 30 Mayıs 2007; 18:45:23 >
  • ya yardım edin lütfeen hayatım durdu sayılır yaz gelio naapcam online oyunsuuuzzz
  • modemin ayarlarına bak bi,eğer fabrika ayarlarına çevirme gibi bir seçenek varsa veya modemin arkasında minik delik bir yer varsa oraya iğneyle bastır 10 saniye sonra msne girmeyi dene . eğer olmazsa format

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M 9 -- 30 Mayıs 2007; 22:58:18 >
  • denedim hepsini format olmaz çünkü bilgisayarda bi ton gerekli şey war ama girmem lzmm başka bi çözüm verebilirmisiniz bide ara sıra oluo girio msne fln ama 2 kez oldu başka ne yapabiliriiimmmm
  • telefon hattını kontrol ettinmi genellkle splitter yada varsa paralel bağlantı yüzünden gidiyor olabilir bir de en sık karşılaşılan ethernet kablosunun bilgisayara yada modeme taktığın kısımda ki temassızlıkıtır.. ethernet girişini biraz kurcala kopuyormu... yada hatta telefon bağla parazit warmı telefonu çaldır hat kopuyormu telefon çaldığında...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.